Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BRAK ZAKSIĘGOWANEJ WPŁATY !!!

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• BRAK ZAKSIĘGOWANEJ WPŁATY !!!

Witam. Problem jest następujący 22.03.2015 doładowałem NC+ na kartę HD kwotą 59.70 na 3 miesiące (pakiet domowy HD+) Przelewu w/w kwoty dokonałem przez konto internetowe do dzisiaj kasa nie została zaksięgowana na moim koncie.Poprawność numeru konta do wpłat i karty dekodera została sprawdzona kilkukrotnie z BOA. Kilkanaście razy kontaktowałem się z BOA konsultanci twierdzą że nic mi nie mogą poradzić i każą oczekiwać na zaksięgowanie wpłaty u nich w systemie. A dzisiaj o północy mija 5-ty dzień roboczy.Kasy nie ma i telewizji też nie ma Co mam robić ??? Proszę o pomoc. Posiadam DEKODER HD ITI 5800S biały. POZDRAWIAM

U mnie opłata zrobiona 20.03 i do tej pory ciemno. Chyba mają jakiś problem bo zwykle 3-4 dni i działało.

Komentarz

wpłata 20.03 i dalej ciemno

Analogiczny problem jak u kolegów wyżej. Wpłata 20 marca a dalej nie zaksięgowana, dzisiaj już 28 to chyba lekka przesada...

Komentarz

@slawik18 pieniądze wysyłałeś przez pocztę?
        wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Ja robiłem przelew internetowy. 9 dzień i nadal twierdzą że nie zaksięgowali wpłaty. Zwykle 2-3 dni robocze i już było doładowane. Jeśli w 9 dni nie potrafią zaksięgować wpłaty to ewidentnie mają nas w d... Skoro więcej osób ma problem to może ktoś z NC+ wreszcie sprawdzi co jest przyczyną że nadal mam ciemny ekran! Jest niedziela i nie mogę oglądać TV bo ktoś zawalił sprawę w NC+.

Komentarz

Ja tak samo robiłem przelew 20 marca i do tej pory tez nie mam kanałów

Komentarz

Ja do tej pory (odpukać) nie miałem z tym problemów. Sprawdziliście czy pieniądze wysłane zostały na poprawny numer konta? 9 dni to coś za długo, może komuś prezent zrobiłeś. To że ciemny ekran to normalne gdy brak pieniędzy na koncie - to akurat nie jest dziwne.

Komentarz

pieniądze wczoraj zostały zaksięgowane (7 dni)

Komentarz

...co nie oznacza że to zwłoka spowodowana przez nc+, ja nigdy dłużej nie czekałem niż 4 dni robocze od chwili wysłania przelewu. Dosyć często coś przelewam bo dłużej nie "trzymam" dekodera (sprzedaję doładowane).

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+