Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moduł CAM i odbiór z dwóch satelit

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Moduł CAM i odbiór z dwóch satelit

Witam forumowiczów,

Czy używając modułu cam, istnieje możliwość oglądania tv z dwóch satelit - czyli stosowania tzw. zeza?

To zależy od sprzętu w którym używasz tego modułu. Jeśli tuner/telewizor ma DiseqC to można.

Komentarz

Dzięki za odpowiedź.
      Wszędzie piszą że mój tv (UE46ES8000) ma wbudowany tuner satelitarny ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji o wbudowanym przełącznik diseqc.

Komentarz

Moduł cam nie ma nic do protokółu diseq - on ma dekodować strumień danych. Funkcja diseq musi być gdzieś w menu obsługi dvb-s/s2.
        wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

napisał(a) SPL Zobacz post
          Dzięki za odpowiedź.
          Wszędzie piszą że mój tv (UE46ES8000) ma wbudowany tuner satelitarny ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji o wbudowanym przełącznik diseqc.
          Wg. tej instrukcji na stronie 91 ma obsługę DiseqC.

Komentarz

napisał(a) Greg08 Zobacz post
            Wg. tej instrukcji na stronie 91 ma obsługę DiseqC.
            Faktycznie.
            Przetestuję jak to działa.

Dzięki wszystkim za dyskusję.

Komentarz

Działa bezproblemowo, natomiast zaznaczam - przy dwóch podłączonych kablach nie będziesz mógł nagrywać programu kodowanego i oglądać innego kanału kodowanego (np. Canal+ i HBO).

Nagrywasz kodowany, ale wówczas możęsz oglądać inny, ale tylko niekodowany (np. Canal+ i TVP Polonia).
              Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+