Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak dostępu

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• brak dostępu

Dzień dobry posiadam telewizję na kartę, przez rok 2013 nie była używana, w miesiącu grudniu 2014 doładowałam kartę na rok ale do dzisiaj nie mam udostępnionych kanałów. Na programach pisze "brak dostępu"(np. TVP 1). w miesiącu styczniu 2015 dzwoniłam do biura obsługi dokonali aktualizacji jednak nadal brak dostępu. Posiadam dekoder Technisat .Konsultant stwierdził wadę dekodera ale on odbiera programy np TVS. co robić?

Napisz do nas e-mail w tej sprawie. Wytyczne znajdziesz w mojej sygnaturze.

Komentarz

Brak dostepu do programow Telewizji na karte

Witam, od wczoraj nie mam darmowych programow Tnk.Dzsiaj rano wyslalam mailem do doradca.n1 prosbe o aktywacje.Bardzo prosze o aktywacje. :;

Komentarz

Wiadomości należy kierować na adres doradca@info2.ncplus.com.pl zgodnie z naszymi sygnaturami.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Serdeczne dzieki za aktywacje. :;

Komentarz

Witam, od dzisiaj , ponownie, brak dostepu do darmowych kanalow telewizji na karte. Wyslalam email do doradcy nc+.Prosze o ponowna aktywacje.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+