Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak części kanałów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak części kanałów

Witam

Oferta TNK,moduł i niebieska karta z logo "n",dekoder Technisat TechniStar S3 ISIO.
    Karta aktywna,doładowana,brak kanałów promocyjnych z paczki +(domo,ale kino itd).
    Forumowy doradca dwie doby temu ponowił mi uprawnienia,jednak to nic nie dało.Kanałów dalej nie ma (uprzedzę że dekoder czekał na te nieszczęsne uprawnienia na kanale tvp1 hd).
    I teraz tak-na liście kanałów brak mi kanałów z tej paczki + z końcówką hd(czyli jest np samo domo+,ale zdublowane). Jednak jest minimini hd,ale także nie działa,więc wnoszę że to nie problem listy(dekoder ponoć sam ma dokonywać aktualizacji listy po zmianach oferty operatora).

Ma ktoś jakiś pomysł?
    pozdrawiam

Przepraszam bardzo-korekta-minimini nie ma w ofercie promocyjnej,a więc dokładnie chodzi o kanały Planete+ HD, ale kino+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, TeleTOON+ HD

Ponieważ dalej programów nie mam,chciałabym zapytać kto uaktualnia listy programów?producent dekodera czy dostawca programów?

Konkretnie chodzi mi o to kto jest odpowiedzialny za to że w moim dekoderze na liscie nie ma kanałów z paczki plusa w hd?nc+ czy producent dekodera?
    Ostatni raz edytowany przez Kamil_nc+; 2014-12-08, 07:19.

Wiadomo, że ta oferta promocyjna ma być do końca marca. A co potem ? Będzie przedłużenie promocji ?...........
    Cut down your exam stress by using our latest exam

Komentarz

Masz własną listę, czy ładujesz listę operatora z satelity? Bo jeśli własną, to kanały z '+' mają po kilka dubli z czego niektóre nie mają załączonego systemu kodowania Conax dla ofert na kartę. Przeskanuj satelitę i sprawdź, czy masz na liście te właściwe kopie.
      NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

napisał(a) glaxy Zobacz post
        Wiadomo, że ta oferta promocyjna ma być do końca marca. A co potem ? Będzie przedłużenie promocji ?...........
        Też bym chciał wiedzieć jak to będzie z tymi kanałami;)

Komentarz

@diamentus
          jak tylko dostaniemy info w tej sprawie, damy znać

Komentarz

Witam

Opłaciłem abonament na miesiąc czyli 20 zł ale nie odblokowano mi wszystkich kanałów z pakietu. proszę o pomoc

Komentarz

Brak części kanałów.

Witam serdecznie,
              posiadam kartę SD Telewizji na kartę, opłaconą do 19.04.2015 r., jednak od dwóch tygodni mam zablokowane kanały TVN, TVN7, TTV, TVP1, TVP2.
              Posiadam tuner Ferguson ARIVA 150 COMBO.
              Co ma m zrobić?
              Pozdrawiam

Komentarz

Prześlij do nas e-mail. Wytyczne znajdują się w mojej sygnaturze.

Komentarz

brak kanalów

brak dostepu do kanalów po doladowaniu

DANE POPRAWNE
                  Termin ważności doładowania:
                  2015-06-19

co robić ?

Komentarz

Napisz do nas e-mail na skrzynkę @doradca. Wytyczne znajdują się w mojej sygnaturze.

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+