Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Niesprawny dekoder PACE

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Niesprawny dekoder PACE

  Kupiłem parę dni temu NC+ Na kartę z dekoderem PACE PVR. Podłączyłem dzisiaj. I już zauważyłem irytujące problemy, na tyle wkurzające, że żałuję zakupu dekodera a nie samego modułu CAM CI+.

  Po pierwsze, dekoder długo się wyłącza - nawet minutę. Potem robi szybki ponowny rozruch (niebieska dioda) i CHYBA wyłączony.
  Po drugie, czasami się włączy, czasami nie. Na chybił trafił na różne przyciski na pilocie czy na dekoderze. Chyba, że zareaguje na przycisk "włącz", ale czeka, aż się "wyłączy".
  Co uruchomienie wywala komunikat o aktualizacji oprogramowania.
  Po wyłączeniu ciągle i bez przerwy szumi...
  EDIT: teraz co uruchomienie wyskakuje od razu wyszukiwanie kanałów...

  CZY KTOŚ WYMIENIAŁ DEKODER? Jak to wygląda, ile się czeka? Jakbym chciał wymienić na moduł CAM CI+ to bym dopłacił tylko te 50zł do ceny modułu (dekoder za 150zł)?
  Ostatni raz edytowany przez lukasz841; 2018-12-03, 15:07.

 • #2
  @lukasz841,
  wykonaj reset dekodera z przywróceniem ustawień fabrycznych.
  Aby to zrobić, proszę nacisnąć klawisz MENU i wybrać zakładkę USTAWIENIA. Następnie proszę wybrać zakładkę /Ustawienia Terminala (4)/ a w kolejnym kroku – /Ustawienia Fabryczne/. Po wprowadzeniu kodu PIN (standardowy PIN to 0000), zatwierdzeniu go przyciskiem OK i potwierdzeniu wykonania resetu w dekoderze zostaną przywrócone ustawienia domyślne. Dodam, że reset ten powoduje usunięcie list użytkowników.

  Wyjaśniam również, że nie ma możliwości wymiany dekodera na moduł CI+.

  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

  Komentarz

  Pracuję...
  X
  nc+