Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd 67multi room - dekoder główny OK

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Grzegorz1974
    założył(a) wątek Błąd 67multi room - dekoder główny OK

Błąd 67multi room - dekoder główny OK

Witam Od kilku dni (5) nie działa mi multi room tzn. dekoder dodatkowy, główny działa OK, sieć domowa założona prawidłowo - radiowa 20 Mb, proszę o pilną pomoc, umowa podpisana tydzien temu. Pozdrawiam

• Aleksandra_nc+
    replied
    @NCpluslipa,
    skontaktuj się z nami zgodnie z moją sygnaturą. Postaramy się pomóc. Jednocześnie zapewniam, że stale pracujemy nad poprawą jakości obsługi. Przepraszam za niedogodności.

Leave a comment:

• NCpluslipa
    replied
    wsparcie z waszej strony na poziomie skandalicznym. infolinia to twór wirtualny. zero pomocy. po godzinie słuchania melodyjki połączenie zostało zerwane. odsyłacie na moje ncplus gdzie też lipa. na centrum pomocy live chat mozna czekać do wieczora. problem ten sam co tysięcy waszych klientów "kod statusu 67" wystarczy wpisać w google żeby zobaczyć ilu ludzi naciągnęliście.
    ponad tydzień temu zapłaciłem 100 zł za aktywację a teraz ,muszę jeszcze cały weekend czekać ąz łaskawie aktywujecie moje uprawnienia. skandal!
    mooltiroom pomimo łączności wszystkich dekoderów z routerem nie działa. wielka lipa jak cała wasza technologia.

Leave a comment:

• Aleksandra_nc+
    replied
    Grzegorz1974,
    skontaktuj się z Infolinią. Konieczne jest wysłanie ponownej aktywacji na dekodery.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+