Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

EKRAN AKTYWACYJNY

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • MixEEr
  założył(a) wątek EKRAN AKTYWACYJNY

  EKRAN AKTYWACYJNY

  Dzień dobry,
  mam telewizje na kartę hd, po włączeniu dekodera pojawią się ekran aktywacyjny, i jest napisane żeby czekać, nic to nie daje, czekam już 2 tydzień.
  jak wejdę żółtym przyciskiem na pilocie w "doładowania" mam informacje że mam ważne doładowanie do 25.02.2017....
  dodatkowo wyczytałem an forum, żeby wyłączyć dekoder, wyjąć kartę, włączyć dekoder a kartę włożyć dopiero jak pojawi się napis "brak karty" i tak zrobiłem, ale to nic nie pomogło, po włożeniu karty dalej pojawia się napis "brak karty, dekoder zablokowany"....
  dodam, że przed ok 2 tygodnie, dekoder był w stanie "ekranu aktywacyjnego" bo zepsułem pilota, myślałem, że po naciśnięciu "info" przejdzie do kanałów, po kupnie nowego pilota, okazało się że po wejściu w "info" mogę jedynie podglądnąć stan doładowania....
  Dekoder jest biały, z ofert telewizja na kartye HD
  https://dvbsklep.pl/telewizja-na-karte-adb-5800s
  tylko z logiem N . . .


  proszę o pomoc!

  z poważaniem,

  Mikołaj
  Ostatni raz edytowany przez Kasia.G_nc+; 2016-12-13, 07:26.

 • Aleksandra_nc+
  replied
  scouserlsm,
  jakie są wskazania siły i jakości ustawień anteny?

  Leave a comment:


 • scouserlsm
  replied
  Witam. Od trzech dni nie znika mi ekran aktywacyjny na głównym dekoderze w usłudze multiroom. Dzwoniłem do punktu sprzedaży w swoim mieście i postąpiłem zgodnie ze wskazówkami. Odpinałem kable wpinałem wyciągałem kartę i wkładałem i nic. Bardzo proszę o pomoc bo już tracę do tego cierpliwość.

  Leave a comment:


 • Monika.W_nc+
  replied
  Baranina
  skontaktuj się proszę w tej sprawie pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.

  Leave a comment:


 • Baranina
  replied
  Witam,jestem posiadaczem nc+ na kartę,od kilku dni nie mam dostępu do programów.
  Karta była już aktywowana,jest opłacona.Siła 100%,moc sygnału 60%.
  Nie mogę opuścić ekranu aktywacyjnego.

  Leave a comment:


 • Aleksandra_nc+
  replied
  Kuczmarr,
  w tej sytuacji koniczny jest kontakt z obsługą użytkowników telewizji na kartę, którą zajmują się Konsultanci, dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.

  Leave a comment:


 • Kuczmarr
  replied
  Witam
  Mam pytanie kupiłem dekoder STB model: iTi-5800S satelitę mam ustawioną na Hot Bird. Siła 82% Jakość skacze od 72 do 78% mam zamiar korzystać z oferty na kartę po wysłaniu SMS-a w dniu 6-10-2017r. dalej mam ekran aktywacyjny dodam jeszcze że dekoder jest ciągle włączony a po wykonaniu kilku telefonów na num.224307777 usłyszałem że mam źle skręconą antenę po czym wskoczyłem na dach i ją dokręciłem bez sensu bo i tak była dokręcona na maximum tak jak myślałem nic to nie pomogło jakość skacze tak samo a ja mam dalej ekran aktywacyjny i tu pytanie co mogę jeszcze zrobić ? Aby w końcu to działało !

  Leave a comment:


 • Guest's Avatar
  Guest replied
  szaber
  skontaktuj się z obsługą użytkowników telewizji na kartę którą zajmują się Konsultanci spółki Cyfrowy Dom, dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.
  Korespondencję pisemną proszę wysyłać na adres:
  Cyfrowy Dom Sp. z o.o.
  Skrytka pocztowa nr 8
  02-100 Warszawa

  Leave a comment:


 • szaber
  replied

  Mam problem bo wczoraj odłączyłem dekoder od prądu na 30 minut i po podłączeniu mam cały czas EKRAN AKTYWACYJNY . siła sygnału jest na 90 procent i jakość na 60 procent. Posiadam nc na karte
  Numer karty 017201329178 ktoś mi może pomoc

  Leave a comment:


 • Guest's Avatar
  Guest replied
  MIBUR,
  jakie są wskazania siła i jakości? Jeśli jakość wykazuje powyżej 60% a kanały się nie pojawiały, proszę o kontakt z Infolinią TNK, konieczne jest wysłanie ponownej aktywacji usługi.

  Leave a comment:


 • MIBUR
  replied
  Od niedawna mam telewizję na kartę NC+. Otrzymałem dekoder 5800S, sygnał siła/jakość 88/72. Karta była aktywowana, był odbiór. Po kilku dniach przy ponownym włączeniu dekodera, system zatrzymał się na Ekranie Aktywacyjnym. Próby interwencji w Cyfrowym Domu (tel. 22 430 7777) nie przyniosły rezultatów. Proszę o pomoc.

  Leave a comment:


 • Guest's Avatar
  Guest replied
  Azarel40,
  skontaktuj się z nami zgodnie z moją sygnaturą. Będziemy interweniować najszybciej jak to możliwe.

  Leave a comment:


 • Guest's Avatar
  Guest replied
  @mixEEr,
  konieczna będzie ponowna aktywacja konta w tym celu skontaktuj się z obsługą użytkowników telewizji na kartę. Konsultanci spółki Cyfrowy Dom, dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.

  Leave a comment:


 • Azarel40
  replied
  Mam ten sam problem tylko z NC+ na abonament już ponad 24h nic się nie zmienia wciąż ekran aktywacyjny . Proszę o pomoc . Dziekuje

  Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+