Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak kanałów na opticum

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

@memaka
    podeślij numer karty na skrzynkę doradca. Sprawdzimy.

Komentarz

"Ten kanal nie należy do twojej oferty"

WItam.
      Problem - jak w temacie. Od niedawna brak dostępu do kanałów TVP1/2 HD, TVN HD i jeszcze kilku, jednak dodatkowe płatne kanały działają bez problemu.
      Dekoder - Opticum - ITI HD X8 Combo
      Nr karty:XXXXXXXXXXXXXX
      Proszę o pomoc.
      Ostatni raz edytowany przez Damian_nc+; 2015-01-14, 15:12. Powód: dane

Komentarz

@spa245 Odezwij się na doradcę zgodnie z moją sygnatura. Postaramy się pomóc.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Wiekie dzięki Kolego.
          Wszystkie kanały już działają.
          Super szybko załatwiony temat. Oby wszyscy tak pracowali.
          Dziękuję.

Komentarz

napisał(a) Kamil.K_nc+ Zobacz post
            @memaka
            podeślij numer karty na skrzynkę doradca. Sprawdzimy.
            Dzięki za kilkukrotne aktywacje od Sylwestra wszystko hula, programy pokazywały się i znikały, po sprawdzeniu całego sprzętu (wgrywanie oprogramowania, antena była OK, mimo ustawienia jej pięć lat temu) okazało się, że raz konwerter działał innym razem nie działał. Po wymianie konwertera ( miał 5 lat) wszystko wróciło do normalności. Trochę to trwało bo wszystko było na odległość (tata mieszka winnym mieście) i nie zawsze miałem sprzęt w rękach, a starszej osobie czasami sprawy techniczne sprawiają problem. Nawet przez telefon i tata pojął sporo rzeczy, uff.
            Ostatni raz edytowany przez memaka; 2015-01-14, 23:24.

Komentarz

brak kanalow

witam,mam problem,brak kanalow np.Puls,CBSdrama i innych,dekoder Opticum hd x8 Combo,nie ma poprostu takich kanalow na liscie,nie wiem co zrobic bo ta sytuacja jest od paru dni,poprzednio wszystko dzialalo poprawnie,na kanale 20 na ktorym byl Puls jest teraz HBO HD, prosze o pomoc

Komentarz

brak kanałów

Witam, mimo zgłoszonych mailem problemów w dalszym ciągu nie działają kanały, które wcześniej były dostępne. W ciągu 24 godzin miało być wszystko w porządku (nadane nowe uprawnienia do karty) a mija w tej chwili druga doba. Proszę o interwencję.

Komentarz

Brak kanałów

Witam

Mój problem jest następujący: nie posiadam następujących kanałów na swojej liście:

Polsat 2 HD, TV4 HD, Travel Channel HD, Extreme Sports HD, TVP Kultura, Polsat Sport News, Kino Polska, TV6, TV Puls, TVP Regionalna, CBS Drama, CBS Reality, Discovery Life, Discovery Science, Motowizja, Sportklub, Boomerang, Mtv Rocks, Nick jr., Zest Tv.

Oferta jest opłacona i ważna do 23.10.2015 (Wszystkie pakiety)

Dekoder Opticum ITI HD X8 Combo.

Komentarz

dno i kupa mułu..

Cześć
                    Od kilku dni zgodnie z poradami "doradców" ustawicznie aktualizuję listę kanałów, przywracam ustawienia fabryczne, czekam 24h z włączoną TVP1 i co?? I kamieni kupa..
                    Wciąż nie mam m.in. TVP Regionalnej, Polsatu Sport News, Puls 1 - ale żeby nie było - mam np. islam tv
                    Czy do jasnej cholery ktoś KOMPETENTNY może wreszcie poinformować nas - bo widzę, że nie tylko ja mam podobny problem - o co chodzi (bo ja - przeciętny telewidz - nie muszę wiedzieć, że pozmieniały się programy na transponderach)??
                    http://satkurier.pl/news/120294/wiel...y-kanalow.html
                    Czy ktoś raczy wreszcie odpowiedzieć, kiedy sytuacja wróci do normy??
                    To chyba tyle, bo coś czuję, że po raz kolejny doradca@damian albo doradca@monika odpowiedzą mi "zaktualizuj listę kanałów - powinno pomóc" - otóż nie, Szanowny Automacie - NIE POMAGA od poniedziałku!!
                    Żywych ludzi pozdrawiam, a automaty na złom!!

edit:
                    OK, poradziłem sobie sam!
                    podpowiedź:
                    korzystając z poniższego (i powyższego) linka
                    http://satkurier.pl/news/120294/wiel...y-kanalow.html
                    należy przeskanować (zaawansowana instalacja) wspomniane transpondery nie zwracając uwagi na numerację, tylko na częstotliwości (np. wymieniony TP 74 częstotliwość 12.188 GHz na moim ITI X8 melduje się jako 75)..
                    I tak krok po kroku brakujące programy wskoczą, co prawda "na czerwono" w menu dekodera, ale właśnie oglądam "czerwony" Polsat Sport News

PS. TVP Regionalna. TV Puls 1, Kino Polska, TV4 HD, Polsat 2 HD, TVP Kultura też są
                    Ostatni raz edytowany przez wyrywny67; 2015-10-08, 16:04. Powód: zrób to sam

Komentarz

Brak kanałów

Mija 9 dni od wprowadzenia zmian w listach kanałów.

W dalszym ciągu niektóre zakodowane programy (np.:z transpondera 10719Mhz TV Puls, TVP Regionalna itd) od dnia 01.10.2015 nie są rozpoznawane przez odbiorniki ITI HD X8 jako należące do oferty NC+.
                      W związku z powyższym są one pomijane w trakcie skanowania.

Oczywiście można programy dodać ręcznie. Tylko, że dla większości z nich nie jest dostępne EPG.

Problem dotyczy wielu użytkowników i pojawił się po zmianach wprowadzonych 01 października - więc jego przyczyną może być tylko i wyłącznie błąd techniczny leżący po stronie nadawcy !!!

Czy wreszcie ktoś kompetentny w NC+ zajmie się jego rozwiązaniem?
                      Czy NC+ na tym forum ma choć trochę odwagi aby przyznać się do błędu oraz podać konkretny termin kiedy usterka ta zostanie usunięta?

Komentarz

Witam
                        Wysłałem wiadomość do doradcy. Brak niektórych kanałów od czwartku: TVN24,TVN Turbo, TV6, Nsport, TVS, Discovery Chanel i paru innych. Dekoder XS65 HD

Komentarz

memaka, nie widzę maila od Ciebie. Podałeś w jego treści swój nick z forum?

Komentarz

brak kanalow , wszystko wyslalem wczoraj na email , brak odpowiedzi

Komentarz

@fafka,

przesłałem wiadomość w tej sprawie na Twojego maila.
                              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Wysłam do Was informacje o moim problemie i dlaczego nikt mi nie odpowiada????

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+