Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ferguson ariva 103

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• ferguson ariva 103

Dobry wieczor .
    Mam problem z tunerem FERGUSON ARIVA 103. Zepsul mi sie moj wczesniejszy tuner wiec bylem zmuszony zakupic kolejny. Wybralem tuner wyzej wymieniony i tu zaczely sie problemy. Po wlozeniu karty (tnk stara wersja zakupiona w 2007 r) do czytnika programy pojawily sie tylko na chwile po czym zniknely i pojawil sie napis "brak lub zly sygnal". Karte przelozylem z powrotem do starego tunera OPTICUM x11p i bez problemu dzialaja wszystkie programy.
    Czy jest ktos kto moglby mi to wytlumaczyc i podpowiedziec co moge zrobic aby miec z powrotem programy na nowym tunerze?
    Bede wdzieczny za szybka pomoc.
    Pozdrawiam Sebastian

ariva 103

napisał(a) sebastiaber Zobacz post
    Dobry wieczor .
    Mam problem z tunerem FERGUSON ARIVA 103. Zepsul mi sie moj wczesniejszy tuner wiec bylem zmuszony zakupic kolejny. Wybralem tuner wyzej wymieniony i tu zaczely sie problemy. Po wlozeniu karty (tnk stara wersja zakupiona w 2007 r) do czytnika programy pojawily sie tylko na chwile po czym zniknely i pojawil sie napis "brak lub zly sygnal". Karte przelozylem z powrotem do starego tunera OPTICUM x11p i bez problemu dzialaja wszystkie programy.
    Czy jest ktos kto moglby mi to wytlumaczyc i podpowiedziec co moge zrobic aby miec z powrotem programy na nowym tunerze?
    Bede wdzieczny za szybka pomoc.
    Pozdrawiam Sebastian
    Ja musiałem wrócić do wersji oprogramowania A103_20140812_V1.27B1 i dopiero pomogło

Komentarz

dzieki wielkie. za pierwszym razem pomoglo teraz znowu to samo-wszystkie programy zakodowane ale ten sposob juz nie dziala. ma ktos moze jakis inny pomysl co moge zrobic?

Komentarz

Pewnie Ci zmigrowali kartę na CAID 0B01, bo wszystkie fora o tym piszą. Ale jak to się ma do Ferdka, tego nie wiem, choć wcale mnie nie dziwi, że przestał działać... Może należałoby się skontaktować z producentem (kiedyś mieli emaila albo jakis formularz na stronie) i zgłosić problem? Choć na cuda bym nie liczył, mi dwa lata temu obiecali, że na TV5 Monde da się wybrać język napisów i o ile wiem, do dzisiaj to nie działa.
        Ostatni raz edytowany przez tomkep; 2015-02-14, 22:38.
        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+