Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Ekran aktywacyjny" problem z aktywacją telewizja na kartę

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• "Ekran aktywacyjny" problem z aktywacją telewizja na kartę

Witam,
    17.11.2015 kupiłem dekoder wraz z kartą, zamontowałem antenę, podłączyłem siła 98%, jakość powyżej 60% ant.1 wszystko ok odbieram sygnał z HotBird w ten sam dzień wysłałem sms z numerem karty otrzymałem odpowiedź że dostęp do usługi zostanie uruchomiony w ciągu 24-48h.
    Ekran aktywacji widnieje dalej nic się nie dzieje. 48 godzin minęło już dzisiaj po godzinie 14:00 nie ma żadnej reakcji. Próbowałem się dodzwonić na infolinie niestety jest to nie możliwe.

Dziękuję za usługi i obsługę 5 dni bez telewizji 128h aktualizacji, nadawania uprawnien i dalej brak kanałów. W cyfrowym polsacie, Vectra itd zawsze czekało się 2-3h tu 128h haha i nic, problem nie rozwiązany nadal!! 76 połączeń na infolinie brak odezwu, kontakt przez eobsługę bez rezultatu, email tak samo w punkcie nc+ powiedzieli ze "dekoder nbox biały" jest stary, serwis tylko we wroclawiu ale bez umowy telewizja na karte nie obejmuje gwarancja itd. Czyli można wszystko wywalic 100 zl poszło w las. Sprzedać szybko sprzedali w 24h miałem kuriera ale pomoc w uruchomieniu usługi zerowa nie ma już gdzie szukać pomocy poddaje się NC olalo kompletnie nie polecam sprzedają stary sprzęt by pozbyć się z magazynu resztek my sprzedamy ty rób sobie sam. Uwazajcie nie polecam bez umowy telewizji na karte bo takich klientów mają gdzieś!!!. Jak czytałem to widzę dużo osób miało tak zostało na lodzie, ze potem sa problemy z doladowaniami też nie włączają przez kilka dni na czas, masakra wolę w to nie brnac dalej i nie tracić już ani grosza na ta telewizję swoje straciłem i NC straci dużo klientów, w technowinkach na jednej popularnej stronie ogolnodostepnej w Polsce o elektronice i technologii pojawi sie fajny artykuł o tej sytuacji zle trafiliscie akurat mam dostęp i możliwość opisania. pozdrawiam i ostrzegam kientow!! A wy macie jeszcze szanse moj numer karty macie na swojej poczcie.

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+