Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z aktywacją karty

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• problem z aktywacją karty

Witam

Zakupiłam nc+ na kartę w zestawie dekoder z dyskiem. Po wysłaniu sms-a z numerem karty otrzymałam wiadomosć że karta nie może zostać ponownie aktywowana.

Dzwoniłam do nc+ jednak po 45 min oczekiwaniu na polaczenie z konsultantem zmuszona bylam zrezygnowac... prosze o pomoc!

Napisz meila do przedstawiciela i sprawdzą w systemie co jest nie tak z tą kartą czego taki sms ci przyszedł
    Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
    Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

Komentarz

Dziękuję za odpowiedź. Postąpiłam zgodnie z powyzszym zaleceniem.

Jak długo oczekuje się na odpowiedź doradcy? Zależy mi na czasie ......

Komentarz

Około 2 godz jeżeli jest dużo meili na które trzeba odpisywać to trochę dłużej. Przynajmniej takie informacje sami przedstawiciele podają bo już się inne osoby o to pytały ile czasu mają czekać na zwrotną odpowiedź.
        Dla pewności sprawdź smsa czy wpisana była poprawnie treść tak jak ma być może jaki błąd w treści wystąpił?
        Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2015-10-16, 13:16.

Komentarz

prosze reaktywowac karte , poniewaz juz 2 dzien dekoder nie zlapal zadnego sygnalu. Sila 90%, jakosc 92% . aktywacja karty zostala zrobiona w zeszlym tygodniu internetowo i do tej pory nic;/ do wyslaniu sms o nr pod 48725727272 dostalem sms zwrotny "dane nieprawidlowe) po resecie dekoderaa bez zmian. nr karty nr konta bankowego do tej karty . dekoder pozostawiam wlaczony caly czas
          Ostatni raz edytowany przez Damian_nc+; 2015-10-16, 17:01. Powód: dane

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+