Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak kanałów po doładowaniu

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak kanałów po doładowaniu

Witam mam problem ponieważ od dwóch tygodni czekam aż zostaną włączone kanały za które zapłaciłem. Nie mogę się dodzwonić na infolinie a jak już jest sygnał to nikt przez 20 minut nie odbiera. Czy jest możliwość aby mi ktoś pomógł co mam teraz zrobić ??

Odezwij się na doradcę zgodnie z moją sygnaturą. Postaramy się pomóc.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

e-mail został wysłany. Pozdrawiam

Komentarz

Czy jest w stanie ktoś pomóc z tym problemem ?

Komentarz

@koks1101 odpowiedzi na wiadomości e-mail kierowane na adres doradca@info2.ncplus.com.pl. wysyłane są według kolejności zgłoszeń. Proszę o cierpliwość.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Już czekam dwa tygodnie aż zostanie włączona telewizja... Posiadam jeszcze dwa inne dekodery i nigdy nie ma problemu... A dodzwonienie się na infolinię to jest jakaś kpina..

Komentarz

smart hd +

Witam
              Też mam problem ze smart + hd. Po doładowaniu na rok karta zalapała wiekszość kanałów oprocz tvn turbo, tvn style, tvn 24, tvn meteo, Discovery i cos tam jeszcze. Dwókrotna proba odswiezenia uprawnien nic nie pomogła a z dodzwonieniem się na infolinie to wole nie wspominac- szok

Komentarz

a kanałów nie ma ...

Witam
                doładowałam konto , w necie jest informacja-ok , ale nadal ich nie oglądam , po wielu próbach dodzwoniłam się na infolinie, zrobiłam to co pan sobie życzył, ale nadal cisza. A tak swoją drogą zostawianie włączonego sprzętu na 24h to paranoja(mój się sam wyłączył) i teraz nie wiem co dalej czynić.............
                mam już serdecznie dość tego zamieszania , czy mogę liczyć na jakąś pomoc

Komentarz

@niusia już się skontaktowała, sprawa wyjaśniona. Brak siły i jakości.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+