Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

DEKODER N 5800 Nie reaguje pomocy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• DEKODER N 5800 Nie reaguje pomocy

Witam mam dekoder podłączony do TV kablem HDMI(sprawdzałem na inny porcie w tv to samo na innym kablu to samo) otóż tata oglądał 2 dni temu telewizję i nagle coś mówi pstryknęło jak by w dekoderze.. obraz znikł i teraz tak dekoder uruchomi się raz na 20 włączeń pojawi się logo nc+ i na dekoderze pisze ciągle napis:

EESE nie reaguje na żadne przyciski.. wyłączenie i włączenie z gniazdka nic nie daje,wyciągniecie karty też nic nie daje na pilota nie reaguje

po podpięciu pod zwykłą antenę TV działa ale mam tylko 24 kanały...czy to coś z dekoderem się stało? dodam przyciski menu-res strzałka w bok itp nic nie dają

raz tylko jakimś cudem udało mi się wejść w jakiś LOADER bo wyskkoczyl na ekranie

ile może kosztowac taka naprawa dekodera w NC+? czy lepiej kupić na alledrogo?

@Dami992r,
    przyczyną problemu może być przypadkowe przestawienie rozdzielczości. Spróbuj ją zmienić naciskając przyciski * (gwiazdka), a następnie 3 na pilocie od dekodera. W momencie wybrania kombinacji dekoder musi być włączony.

Komentarz

uruchomił się dekoder.. pochodził 30sekund.. i zaczęły migać na dekoderze wszystkie diody w rzędzie i znów napis ESSE i brak sygnału
      Ostatni raz edytowany przez Dami992r; 2015-06-06, 12:30.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+