Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak programów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak programów

Witam.
    09,03,2015 zapłaciłem za 6 miesięcy i stwierdzam, że do dziś nie mogę odbierać kilku programów(około 8-10, np. TVN Turbo, Style, AXN, TVP seriale,stopklatka i inne).
    Jeżeli nie uzyskam pełnych uprawnień do w/w programów wystąpię na drogę sądową o zwrot pieniędzy, zapewnię Wam taką darmową reklamę, że zamkniecie swoje oddziały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

To już po raz trzeci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

napisał(a) tito38 Zobacz post
    Witam.
    09,03,2015 zapłaciłem za 6 miesięcy i stwierdzam, że do dziś nie mogę odbierać kilku programów(około 8-10, np. TVN Turbo, Style, AXN, TVP seriale,stopklatka i inne).
    Jeżeli nie uzyskam pełnych uprawnień do w/w programów wystąpię na drogę sądową o zwrot pieniędzy, zapewnię Wam taką darmową reklamę, że zamkniecie swoje oddziały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

To już po raz trzeci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
    Doczekam się odpowiedzi???????????? Czy to takie trudne?

Komentarz

napisał(a) tito38 Zobacz post
      Doczekam się odpowiedzi???????????? Czy to takie trudne?
      nie doczekasz się bo skoro zapłaciłeś to otrzymali jedyne czego chcą - kasę

myślisz, że nc zależy na zadowoleniu klientów? Nie ma opcji !! Banda złodziejii i zdzierców - miałem takie same przejścia z tą pseudo-firmą na nic się zdały odwołania i pisma..

Komentarz

@tito38 odezwij się na doradcę zgodnie z moją sygnaturą. Postaram się pomóc.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+