Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie mogę sprawdzić ważności doładowania TNK HD..

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nie mogę sprawdzić ważności doładowania TNK HD..

Witam,
    Nie wiem czy właściwie umieściłem temat.
    Mam problem ze stroną
    https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_...oladowania.php
    Po poprawnym wpisaniu danych (karty + 4 ostatnie cyfry numeru seryjnego dekodera) przepisaniu kodu antyspamowego w odpowiedzi dostaję:
    Przepisz poprawnie kod z obrazka
    Wszystko wpisane na 100% dobrze, sprawdzałem dla różnych kart (i dekoderów) cały czas to samo.
    Sprawdziłem czy problem występuje ze stroną dla TNK SD (i oferty smart/multi+), tutaj wszystko działa bez problemu.
    Z czym związany może być problem?
    wyłącz tefałen, włącz myślenie

@therektor,
    dziękuję za informację. Faktycznie coś jest nie tak. Zgłoszę ten problem.

Komentarz

napisał(a) therektor Zobacz post
      Witam,
      Nie wiem czy właściwie umieściłem temat.
      Mam problem ze stroną
      https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_...oladowania.php
      Po poprawnym wpisaniu danych (karty + 4 ostatnie cyfry numeru seryjnego dekodera) przepisaniu kodu antyspamowego w odpowiedzi dostaję:

Wszystko wpisane na 100% dobrze, sprawdzałem dla różnych kart (i dekoderów) cały czas to samo.
      Sprawdziłem czy problem występuje ze stroną dla TNK SD (i oferty smart/multi+), tutaj wszystko działa bez problemu.
      Z czym związany może być problem?
      Witam-
      Na dzień dzisiejszy bez zmian !
      Miłego dnia.
      LG32 LCD HD - ITI2850ST
      PC_mon.21" - ITI2850ST
      ant. 90cm (HB_Astra)
      TNK HD - Premium HD, DVB-T
      TNK HD - Domowy HD, DVB-T

Komentarz

Pewnie zaczęli aktualizować stronę pod nową ofertę od 11-go maja i się coś posypało. A ja nie mam jak sprawdzić numeru konta (też akurat wczoraj mi to było potrzebne). Pomożecie?
        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

@tomkep,
          mogę Ci podać nr rachunku, w tym celu proszę jednak o kontakt przez doradcę.

Komentarz

Paweł, dzięki, już dostałem.

Komentarz

Jednak wracając do tematu, czy zostało to zgłoszone i czy zostanie naprawione? Do dziś nie można sprawdzić stanu doładowania dla TNK HD (i wszystkich pochodnych).

Komentarz

Ostatnie naprawianie tej strony trwało coś koło 3 miesięcy o ile dobrze pamiętam. Mam nadzieję, że się tym razem jednak uwiną, bo przecież 11-go wchodzą zmiany w ofercie.

Komentarz

4 maja - nadal nie mogę sprawdzić statusu mojej karty nnk.

Komentarz

U mnie przed chwilą strona działała. Na dwóch różnych kartach.

Komentarz

Działa z tym że jest i tak jakiś błąd, bo pokazuje błędne informacje moim zdaniem.
                      Ważność pakietów: (stan na 04.05.2015r, godz.: 21:45) Domowy HD nieaktywny
                      Premium HD nieaktywny
                      Pakiet bez opłat 2015-08-30
                      Pakiet domowy hd doładowałem na 3-mce i taką powinienem dostać informację. 27 czy 28 kwietnia pieniądze zostały zaksięgowane i od tej daty mam 3 m-ce. Dobrze że chociaż nr. konta można sprawdzić. Może w zależności od oferty (u mnie to był chyba nc+mix, na który nigdy nie była podpisana umowa), z lenistwa nie chcę sprawdzać kart w innych ofertach bo mam taką możliwość.
                      Czy może ktoś wyjaśnić dlaczego wyświetlana jest błędna informacja o ważności a w zasadzie nieważności oferty "domowy hd"? Powinno być domowy hd i jakaś data a jest zamiast tego status: nieaktywny.

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+