Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oszukany.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Oszukany.

Zostałem oszukany przez sprzedawce. Skończyła mi sie umowa z nc wiec postanowiłem ja przedłużyć. Chciałem zeby wszystko zostało po staremu bo taka opcja mi odpowiadała i byłem z niej zadowolony. Poszedłem do sklepu pan sprzedawca przedstawił warunki oczywiście miały być takie jak chciałem z 10 razy mu mówiłem że chce płacić tyle co dotąd 64 zł on mnie zapewniał ze tyle i ani grosza więcej. Podpisałem umowę, przyszedł pierwszy rachunek i zdziwienie 20 zł więcej. Doszła opłata za dekoder. Z jakiej paki, dekoder był kupiony 2 lata wcześniej a ja mam teraz płacić za wynajem?. To jest śmieszne. Zgłosiłem reklamacje, oczywiście nic to nie dało. Płacić więcej niezamierzań bo zostałem oszukany, pan sprzedawca udaje głupka i pomoc nie może lub niechce. Co ja mam zrobic z tym faktem?? Miałem o tej firmie dośc dobre zdanie, niestety to jest ostatnia moja umowa z ta firma.
    Moze dostane jakąs rade od was??
    Mam pakiet
    pakiet
    Comfort+

opcje dodatkowe:
    Najem BOX+
    Multi+
    Premium Film
    EXTRA+
    Czy jest szansa na wyłączenie tych dodatkowych pakietów przed końcem umowy be żadnych konsekwencji???

Bedze wdzięczny za jakieś rady. Pozdrawiam

Jakie było uzasadnienie odrzucenia reklamacji?

Komentarz

Odezwij się na doradcę zgodnie z moją sygnaturą. Postaramy się pomóc.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post
        Odezwij się na doradcę zgodnie z moją sygnaturą. Postaramy się pomóc.
        Jeżeli chcesz dokonac pomocy to nie zapraszaj na priv, każdy na forum ma prawo znac odpowiedz do tej sprawy.

Komentarz

napisał(a) teodor.wilk Zobacz post
          Jeżeli chcesz dokonac pomocy to nie zapraszaj na priv, każdy na forum ma prawo znac odpowiedz do tej sprawy.
          włodku.. daj spokój
          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu jego napisania i nie może służyć jako dowód przeciwko niemu w dniu kolejnym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Komentarz

napisał(a) darius184 Zobacz post
            Zostałem oszukany przez sprzedawce. Skończyła mi sie umowa z nc wiec postanowiłem ja przedłużyć. Chciałem zeby wszystko zostało po staremu bo taka opcja mi odpowiadała i byłem z niej zadowolony. Poszedłem do sklepu pan sprzedawca przedstawił warunki oczywiście miały być takie jak chciałem z 10 razy mu mówiłem że chce płacić tyle co dotąd 64 zł on mnie zapewniał ze tyle i ani grosza więcej. Podpisałem umowę, przyszedł pierwszy rachunek i zdziwienie 20 zł więcej. Doszła opłata za dekoder. Z jakiej paki, dekoder był kupiony 2 lata wcześniej a ja mam teraz płacić za wynajem?. To jest śmieszne. Zgłosiłem reklamacje, oczywiście nic to nie dało. Płacić więcej niezamierzań bo zostałem oszukany, pan sprzedawca udaje głupka i pomoc nie może lub niechce. Co ja mam zrobic z tym faktem?? Miałem o tej firmie dośc dobre zdanie, niestety to jest ostatnia moja umowa z ta firma.
            Moze dostane jakąs rade od was??
            Mam pakiet
            pakiet
            Comfort+

opcje dodatkowe:
            Najem BOX+
            Multi+
            Premium Film
            EXTRA+
            Czy jest szansa na wyłączenie tych dodatkowych pakietów przed końcem umowy be żadnych konsekwencji???

Bedze wdzięczny za jakieś rady. Pozdrawiam
            też czuję się oszukany, rok temu wziąłem mediabox za 5zł./m-c a teraz kończy się umowa 28 lutego i chcąc przedłużyć umowę opłata za mediabox 20 zł./m-c !!!. Na turbo nie mogę wrócić i dzięki tej opłacie jestem zmuszony zrezygnować z usług NC+.
            Mediabox+
            Extra+/6xCanal+/MP 74,90 zł. Umowa do 31.05.2018r.

Komentarz

Czterokrotny wzrost opłaty dzierżawnej za dekoder, który się posiada już od roku i bez jego wymiany na nowy? To brzmi tak absurdalnie, że wydaje się, aż niemożliwe.
              Opłata dzierżawna za ten sam dekoder nie ma prawa wzrosnąć. Dobrze się upewnij.

Komentarz

napisał(a) kostek1977 Zobacz post
                też czuję się oszukany, rok temu wziąłem mediabox za 5zł./m-c a teraz kończy się umowa 28 lutego i chcąc przedłużyć umowę opłata za mediabox 20 zł./m-c !!!. Na turbo nie mogę wrócić i dzięki tej opłacie jestem zmuszony zrezygnować z usług NC+.
                A nie proponują Ci opłaty aktywacyjnej zamiast dzierżawy? Ja tak zrobiłem, zapłaciłem 149 zł za mediaboxa i mam spokój z dzierżawą póki trwa moja umowa z nc+. Umowę przedłużyłem o 24 miesiące więc wydaje się, że dopłaciłem 29 zł ale w dłuższej perspektywie (przy kolejnym przedłużeniu) to się opłaca.
                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu jego napisania i nie może służyć jako dowód przeciwko niemu w dniu kolejnym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Komentarz

no właśnie nie, w tamtym roku była tylko mowa o opłacie za mediabox 5 zł. Dopiero z faktury wynika że miałem upust 15 zł.

napisał(a) zakmar Zobacz post
                  A nie proponują Ci opłaty aktywacyjnej zamiast dzierżawy? Ja tak zrobiłem, zapłaciłem 149 zł za mediaboxa i mam spokój z dzierżawą póki trwa moja umowa z nc+. Umowę przedłużyłem o 24 miesiące więc wydaje się, że dopłaciłem 29 zł ale w dłuższej perspektywie (przy kolejnym przedłużeniu) to się opłaca.
                  Mediabox+
                  Extra+/6xCanal+/MP 74,90 zł. Umowa do 31.05.2018r.

Komentarz

Spróbuj powalczyć. Mi tez chcieli najpierw wrzucić dzierżawę (poprzednio miałem turbacza bez opłaty) a wkońcu stanęło na jednorazowej opłacie.

Komentarz

Własnie miała byc jednorazowa opłata aktywacyjna a wyszło tak.

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+