Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak kanałów Smart HD są tylko BEZ OPŁAT

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak kanałów Smart HD są tylko BEZ OPŁAT

Jestem użytkownikiem Tv na kartę SMART HD+ od wielu miesięcy.

Mam opłacone konto do końca października 2014r.

Po 3 tygodniowych wakacjach, kiedy tuner sat był wyłączony okazało się że nie mam kanałów Smart HD (nsport, tvn style, tvn turbo, tvn meteo,tvp sport, discovery itd.).

Są tylko kanały bez opłat: TVP 1, 2, tvn...

Po wielu trudach dodzwoniłem się do konsultanta ale ten nie udzielił mi większej pomocy. Dalej nie mam nsport i innycyh kanałów na których mi zależy.

Czuję się rozczarowany i zniechęcony ofertą tv na kartę Smart HD+.

Włącz tuner i zostaw go na kilkanaście minut na TVP 1 HD. Powinieneś w tym czasie dostać uprawnienia na resztę kanałów. Jeśli to się nie uda - napisz do moderatorów z forum, powinni pomóc.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Mam starszy tuner Fergussona na karty i on nie wyświetla kanału TVP 1 hd.

Komentarz

To TVP 1 SD jak dla karty TNK SD. Opisane jest to tutaj: http://satkurier.pl/news/102954/tnk-...acji-kart.html.
        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Bardzo dziękuję za pomoc.
          Zaraz spróbuję na TVP 1 sd.

Komentarz

Zostawiłem na całą noc na TVP 1 ale bez zmian-dalej brak programów za doładowaniem.

Pisałem do moderatorów z forum już w piątek 5.09. ale nikt nie odpisał.

Cóż, taki los z tą telewizją na kartą, dla NC+ jest to niestety produkt marginalny.

Komentarz

Zapomniałem dodać, że konsultanci pod numerem tel.224307777 są bezradni.

Tłumaczą, że mają popsuty system komputerowy i nie mogą ani nic sprawdzić ani przesłać nowych uprawnień.

Jedynie co mogą to odsyłają mnie terminu na termin na zasadzie, cytuję: "Proszę zadzwonić za 6 godzin, proszę zadzwonić w poniedziałek, może wtedy komputery będą sprawne itd., itp."

ŻENADA...

Komentarz

Uprawnienia do odbioru kanałów zostały wysłane. Należy mieć na uwadze fakt, że od miesiąca uprawnienia pobierane są na kanałach TVP1 SD i HD w zależności od posiadanego tunera, Warto też zadbać o jakość sygnału na tych kanałach aby dekoder mógł pobrać uprawnienia. Im ta jakość sygnału będzie wyższa tym szybciej dekoder je odbierze.

Komentarz

Doładowałem konto, przeprowadziłem rozmowę z konsultantem, który zapewnił że przesłał uprawnienia i znów ten sam problem co zawsze w ofercie NA KARTĘ.

Niestety trzydzieści parę godzin czekania z tunerem włączonym na TVP1 i dalej brak kanałów płatnych: nSport, TVN 24, Discovery itd.

Są tylko kanały bez opłat TVP1,TvP2 itd.

Obawiam się że moja wpłata to pieniądze wyrzucone w błoto.

Komentarz

@mkaz1 zrób tak:
                    Wyjmij i włóż kartę na włączonym dekoderze. Jeśli to nie pomoże, to wyłącz na kilka minut dekoder z prądu i ponownie go włącz. Najprawdopodobniej Twoja karta nie złapała "kompletu" uprawnień, zwłaszcza na kanały płatne. W ostateczności idź do sąsiada i u niego w dekoderze (ze sprzętem własnym - nie ten dedykowany od ncplus) włóż Twoją kartę do czytnika, obsługującego karty w systemie Conax i zaczekaj na pobranie uprawnień na TVP1 SD lub TVP 1 HD.
                    Po w/w zabiegach, kanały z Twojej karty powinny Ci grać. Powodzenia. Pozdrawiam pablo82

Komentarz

Kanały wreszcie są!

Dziękuję za pomoc przedstawicielom nc+ Panom Dawidowi i Damianowi oraz koledze z forum pablo82.

Pozdrawiam i życzę Wszystkim SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

Komentarz

Wątek zatem zamykam.

Wesołych Świąt

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+