Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Karta TNK, sparowana czy nie?

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Karta TNK, sparowana czy nie?

  Witam.

  W jaki sposób mógłbym sprawdzić czy zakupiona karta jest sparowana z jakimś tunerem? Bo niestety pomimo aktywacji oraz przesłania uprawnień, kanały są w dalszym ciągu niewidzialne. Obecnie karta znajduje się w tunerze GigaBlue HD 800 UE. Czy jest tu jakaś kompetentna osoba, która udzieliłaby mi fachowej pomocy, i sprawdziła moją kartę pod tym kątem?

  Posiadam kartę ze zdjęcia. Słyszałem, że te karty są parowane z tunerem, i nie będą działały na innym tunerze. Czy to jest prawda?  Karta była zakupiona luzem, tzn w zwykłą kopertę była wrzucona karta oraz kartka z danymi, numerem konta i informacjami o ofercie SMART HD+. Dzwoniłem na infolinię TNK, i usłyszałem, że jeżeli karta nie była oryginalnie zalakowana w kartoniku, to jest podejrzenie, że ta karta jest parowana.

  Czekam na info od Was.
  Ostatni raz edytowany przez HD800UE; 2014-09-04, 09:32.

 • #2
  Prześlij mi numer karty na @doradca. Sprawdzę dokładnie w jakiej ofercie działa i czy jest ona parowana.

  Komentarz


  • #3
   E-mail z danymi wysłałem. A, w jaki sposób sprawdzić w tym tunerze czy czytnik widzi kartę? Bo nie mam pojęcia jak to sprawdzić. Może powodem jest to, że czytnik nie widzi w ogóle karty? Może uszkodzony jest czytnik kart. Jak można to sprawdzić? Nie wiem czy jest teraz sens dokupować nowy moduł Conax. Chciałbym sprawdzić najpierw czy ten czytnik jest w ogóle sprawny ale nie wiem jak?

   Komentarz


   • #4
    Karta w czytniku powinna być widoczna niezależnie od sparowania. A jak to sprawdzić to juź zaleźy od czytnika lub dekodera w który ją wkładasz.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

    Komentarz


    • #5
     napisał(a) tomkep Zobacz post
     Karta w czytniku powinna być widoczna niezależnie od sparowania. A jak to sprawdzić to juź zaleźy od czytnika lub dekodera w który ją wkładasz.
     Właśnie, tylko nie wiem jak sprawdzić to w moim GigaBlue. Najpierw wolałbym sprawdzić ten czytnik, który jest standardowo w Gigablue. Może jest uszkodzony, tego nie wiem bo nie mam pojęcia jak to sprawdzić. Może ktoś ma taką wiedzę? Nie chciałbym teraz inwestować kolejnych pieniędzy w moduł Conax, skoro ten w tunerze może być sprawny. Niestety samej karty nie mam gdzie sprawdzić bo w moim mieście w żadnym punkcie nie mają tunerów niesparowanych

     Tak wygląda moje menu CAM CI. Foto wzięte z sieci ale menu jest identyczne jak u mnie. Jest tu Resetuj, Init, zainicjuj moduł, etc... Jak widać przy trzech pierwszych od góry polach z prawej strony nic się nie wyświetla. Wyświetla się tylko przy dwóch ostatnich, i tam można cokolwiek zmienić, np. z auto na nie, lub tak. Niestety klikając na pilocie OK na tych polach nic się nie dzieje. Klikam w zainicjuj, i nic się nie dzieje. Czy to może być uszkodzenie modułu? Nie wiem jak powinno wyglądać poprawnie wyświetlane menu z włożoną kartą, dlatego zamieszczam tu to zdjęcie.

     Ostatni raz edytowany przez HD800UE; 2014-09-04, 16:09.

     Komentarz

     Pracuję...
     X
     nc+