Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak ustawić liste kanałów?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jak ustawić liste kanałów?

Witam przymierzam się do zakupu karty Smart HD, ale mam pytanie jak to będzie z lista kanałów po włożeniu karty w tuner? mam Nboxa białego i czy będę musiał sam wgrać listę czy będzie już ona automatycznie po włożeniu karty w dekoder? I druga sprawa czy dam rade aktywować tę kartę za granicą bo widziałem posty z tego typu problemem.
    Ostatni raz edytowany przez puczyl; 2014-08-29, 19:17.

Biały nBOX HDTV nie obsłuży karty Smart HD+ bo jest sparowany konkretną kartą. Tym samym trzeba by nabyć inny dekoder.
    W kwestii aktywacji karty masz możliwość zrobić to telefonicznie przez kontakt z BOK lub poprzez formularz na stronie.
    W kwestii dostępności ich z zagranicy aktywacja może nie być możliwa.
    Usługi świadczymy jedynie na terenie RP więc korzystanie z oferty poza granicami kraju jest łamaniem Regulaminu.

Komentarz

Mam białego Nboxa z Enigma2 wiec powinien obsłużyć kartę, a co do rejestracji na stronie to przeszukałem forum i dużo ludzi ma z tym problem że np "Przepraszamy. Aktywacja oferty SMART HD+ nie powiodła się. Wystąpił nieoczekiwany błąd." i inne różnego rodzaju błędy na stornie podczas rejestracji karty a co do kontaktu z BOK to ponoć ciężko się dodzwonić.

Komentarz

W kwestii Boxa z enigmą nie umiem odpowiedzieć bo to piracka wersja oprogramowania łamiąca zabezpieczenia dekodera.
        Rozwiązanie to nie jest przez nas wspierane. Nie wiem czy będzie Ci czytał tą kartę czy nie. Jeśli nie to my nie pomożemy.
        Zanim kupisz kartę możesz przedzwonić na numer BOK i sprawdzić czy się dodzwonisz czy nie.

Komentarz

A co z listą kanałów czy wgra się ona automatycznie po włożeniu karty czy też będę musiał ją dograć samemu? I jak jest z tą aktywacją przez internet czy została już udostępniona? A jeśli aktywuje ją w Polsce i później podłącze za granicą do tv czy potrzebna będzie ponowna aktywacja?

Komentarz

Nie wiem bo dekoder ma niefabryczne oprogramowanie. Musisz poczytać gdzieś o tym oprogramowaniu. Ja go nie znam.

Komentarz

A pomijając niefabryczne oprogramowanie jak to się odbywa w oryginalnym Boxie bez przeróbek? W jaki sposób następuje aktualizacja kanałów w ofercie Smart HD?

Komentarz

W Boxach przeznaczonych do Smart HD+ lista kanałów pobiera się sama. Z tym, że w niektórych to Ty wybierasz z jakiej oferty ma pobrać kanały.
                Ten Box, który posiadasz fabrycznie pobiera listę kanałów automatycznie taką jak trzeba. W niejednym będziesz musiał sam posortować sobie listę kanałów.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                  W kwestii Boxa z enigmą nie umiem odpowiedzieć bo to piracka wersja oprogramowania łamiąca zabezpieczenia dekodera.
                  Nie wiem, czy firma dreambox by się z tą oceną zgodziła. To po pierwsze. O łamaniu jakich zabezpieczeń mówisz, to po drugie. Bo z tego co wiem, to do odbioru oferty NC+ na boxie z Enigmą NADAL jest wymagana karta NC+, więc firma ma kontrolę nad tym kto i co może oglądać.
                  NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Witam.
                    napisał(a) puczyl Zobacz post
                    Mam białego Nboxa z Enigma2 wiec powinien obsłużyć kartę, ... SMART HD+
                    Jest duża szansa że w oprogramowaniu masz zainstalowany plug-in uruchamiany funkcją w menu szybkie wyszukiwanie. To pozwala odebrać listę abonamentową dla dekoderów nc+ (może być oznaczona Cyfra+). Kanały których nie będzie dekodowała karta SMART HD+, w razie potrzeby wykasujesz.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

Znaczy jest tak że mam listy kanałów różne bo odbierałem już na tym boxie tv ale myślałem że może ściągnie mi automatycznie tylko taką listę która jest na karcie Smart HD bez zbędnej zabawy w usuwanie niedziałających kanałów. Ale dziękuję za odpowiedź wszystkim.

Komentarz

Witam.

Jest drugi sposób, który wykorzystują dekodery dedykowane dla TNK. Dekoder wyszukuje standardową procedurą wszystkie kanały z satelity, a następnie pobiera odpowiedni plik z danymi, które służą do posortowania, aby na początku listy kolejno ułożyć kanały z oferty. Jednak plug-in'a potrzebnego do tej operacji raczej nie znajdziesz w Twoim dekoderze.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+