Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z aktywacja

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z aktywacja

Prosze o pomoc z aktywacją karty wypisuje wszystkie wymagane pola i wyskakuje mi komunikat:
    Przepraszamy. Aktywacja oferty SMART HD+ nie powiodła się.
    Wystąpił nieoczekiwany błąd.
    Bardzo prosze o pomoc

Witam. Zadzwoń na ten zwykły stacjonarny numer do BOK TNK/Smart HD:

224307777 i tam poprzez konsultanta aktywuj Twój starter. Opłata na ten numer telefonu jak za zwykłe połączenie lokalne.

Komentarz

Przebywam za granica I na zaden numer nie moge sie dodzwonic

Komentarz

Aktywacja może być przeprowadzona pozytywnie tylko na terenie Polski za granicą to nie działa i mogą być tego typu problemy że nie dodzwonisz się albo aktywacja karty nie przebiegnie pomyślnie

Komentarz

Problem z aktywacją

Witam,
          w czwartek (18.12.2014) kupiłam i aktywowałam starter Smart HD+ poprzez Internet dziś mija trzeci dzień od aktywacji a dostępu do kanałów nie mam, na ekranie wyświetla się komunikat "Program kodowany Dostęp warunkowy: conax..". Próbowałam dodzwonić się do BOK jednak nikt nie odbiera telefonu i teraz nie wiem co mam z tym fantem zrobić, dlatego prosiłabym o pomoc.

Komentarz

@A.Pan89,
            pomóc powinno ponowne przesłanie aktywacji. Proszę więc o kontakt przez skrzynkę doradca@info2.ncplus.com.pl. W temacie maila wpisz nick z forum, a w treści krótko opisz problem i podaj numer karty.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+