Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak kanałów SMART HD+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak kanałów SMART HD+

Witam mam problem otóż po aktualizacji oprogramowania straciłem wszystkie kanały .Podczas gdy wyszukuje owszem znajduje je ale nie zapisuje i po zakończonym wyszukiwaniu kanałów dalej widnieje Czerwona ramka z informacja Brak kanałów . Brak niektórych kanałów z oferty Smart HD + . Proszę przejść do MENU --Instalacja anteny itd .... Co z tego że szuka kanałów ale ich nie zapisuje . Posiadam dopiero ten dekoder pare dni . Jest to model Globo Xs2 . Próbowałem wrócić do ustawień fabrycznych ale dalej nic . Prosze bardzo o pomoc bo ręce opadają . Dziękuje .Szymon

W takim wypadku zahcęcam do kontaktu z producentem Twojego dekodera.
    Skoro przed aktualizacją dekodera było dobrze to możliwe, że coś z nią jest nie tak. Możesz też spróbowac wgrać mu o ile to możlwie starszą wersję oprogramowania. Nie wiem akurat czy Globo daje taką możliwość.

Komentarz

Dziękuje za szybką odpowiedź. Założyłme też temat na forum Globo więc moze uzyskam tam odpowiedź lub zadzwonie do serwisu który widnieje na karcie gwarancyjnej . Mam nadzieje że uda się rozwiazać ten problem bo nawet dobrze się nie nacieszyłem telewizją na kartę a już problemy

Komentarz

Zobaczymy co powiedzą. Wydaje mi isę to dość dziwne. Choć miałem kilka przypadków z Fergusonami, że trzeba było robić downgrade softu, żeby uprawnienia działały.

Komentarz

Indetyczny problem

Witam mam identyczny problem przez pierwszy tydzień miałem wszystkie kanały z ofert potem zniknęły TVP1HD regionalna i parę innych a od niedzieli wyskoczył mi komunikat Brak kanałów i tak jak kolega próbowałem przywracać ustawienia fabryczne i nic nie pomaga antena jest na 100% ustawiona prawidłowo. Dzwoniłem do BOK ale nie powiedzieli mi nic czego bym już nie próbował proszę o pomoc
          Attached Files

Komentarz

Witam
            Mam ten sam problem jak koledzy wcześniej. Zakupiłem nowiutki zestaw w dniu 19.12.2014 r. Prosił bym o info w jaki sposób ten problem został rozwiązany ponieważ nie mogę sobie z tym poradzić. Nie mogę nawet włączyć kanału TVP1 aby pobrać uprawnienia do karty ponieważ ciągłe czerwony komunikat Brak niektórych kanałów z oferty SMART HD+..... Chyba, że muszę czekać najpierw na aktywację karty a dopiero potem pobrać do niej uprawnienia ??

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+