Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tuner Globo HD XS2 z Smart HD+ a FTA

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Tuner Globo HD XS2 z Smart HD+ a FTA

Witam. Rozważam zakup Tuner Globo HD XS2 + Smart HD+. Czy jeśli przestanę doładowywać kartę TNK na stałe (przez wiele miesięcy) to kanały FTA będą działać cały czas dopóki jest włożona karta, czy też miesiąc po wygaśnięciu ostatniego doładowania kanały FTA przestaną działać tak jak kanały "bez opłat" z oferty Smart HD+?

Czy do oglądania FTA karta musi być aktywna, czy wystarczy, że jest włożona, nawet nieaktywna?

Pozdrawiam.

Kanały FTA to stacje niekodowane. Do ich odbioru nie jest potrzebna karta SMART HD+.

Komentarz

W przypadku tego tunera jest potrzebna, bo tuner jest sparowany kartą i bez niej się nie uruchomi...
      Ostatni raz edytowany przez feliks314; 2014-03-12, 08:14.

Komentarz

Przepraszam, masz rację. Ten model jest parowany z kartą. Natomiast po wygaśnięciu uprawnień, dekoder pozwoli na korzystanie z kanałów FTA bezterminowo.

Komentarz

Aha, skoro tak, to w porządku.

Komentarz

Witam,mam ten tuner dwa tygodnie i jestem mile zaskoczony jakością obrazu,wcześniej miałem turbodekoder N i obraz był o wiele gorszej jakości a teraz TV plazma Panasa pokazuje super obraz

Komentarz

Tuner GLOBO HDX S2

Witam serdecznie, pierwszy mój post i nie wiem czy wpisany w dobre miejsce.
              Mam problem , szukam instrukcji krok po kroku jak ustawić czas bo jak uda mi się
              go ustawić to napisy dotyczące wyświetlanego kanału nie odpowiadają rzeczywistości, poruszam się w menu jak dziecko we mgle. Jeżeli ktoś mi pomoże
              będę wdzięczny, pozdrawiam.

Komentarz

Przyznam szczerze, że ostatnio padło pytanie na @ doradca z tym dekoderem i pomimo 2 godzinnego grzebania w internecie również nie udało mi się odnaleźć instrukcji w PDF.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+