Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Smart HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Smart HD

Kartę mam juz jakiś czas i załadowana jest po raz drugi, proszę o informację jak dlugo sie czeka po zaladowaniu karty na odblokowanie kanalow. Brak wogole darmowych kanalow z karty.
    Ostatni raz edytowany przez vinona; 2013-11-16, 19:16.

Do 48h pod warunkiem że pieniądze są już na koncie. Generalnie ok.30 min i załapuje już kanały.

Komentarz

napisał(a) vinona Zobacz post
      Kartę mam juz jakiś czas i załadowana jest po raz drugi, proszę o informację jak dlugo sie czeka po zaladowaniu karty na odblokowanie kanalow. Brak wogole darmowych kanalow z karty.
      Masz trudności napisz tu

adres do obsługi Abonentów nc+: doradca@info2.ncplus.com.pl
      W treści podaj dane do weryfikacji (numer umowy oraz imię i nazwisko), opisz problem.
      W temacie maila podaj swój Nick - i krótko opisz cel kontaktu.
      Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

Komentarz

napisał(a) tom-asz Zobacz post
        Do 48h pod warunkiem że pieniądze są już na koncie. Generalnie ok.30 min i załapuje już kanały.
        Czekam od czwartku, nie wiem skąd masz takie info???

wlodek.z. napisane juz dawno,proba dodzwonienia sie polegla

Komentarz

Podczas aktywacji pisało mi że do 48h po drugie zobacz czy masz aktualną datę możliwe że przelew nie doszedł jak robiłaś przez pocztę

https://ssl.telewizjanakarte.pl/spra...oladowania.php

Na ten numer zawsze odbierają czasami po min. ale zawsze 703 102 602

Komentarz

napisał(a) tom-asz Zobacz post
            Podczas aktywacji pisało mi że do 48h po drugie zobacz czy masz aktualną datę możliwe że przelew nie doszedł jak robiłaś przez pocztę

https://ssl.telewizjanakarte.pl/spra...oladowania.php
            Data jest aktualna.
            Na ten numer zawsze odbierają czasami po min. ale zawsze 703 102 602
            Zaplacilam na indywidualny numer konta , nie czekam na aktywacje bo to moje drugie doladowanie tylko na odblokowanie,co do dzwonienia nie mam tyle cierpliwosci ))

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+