Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z zamówieniem nc+ Mix

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z zamówieniem nc+ Mix

Mam problem. Zamówiłem w piątek (08.11.13) nc+ mix do domu. Na stronie jest napisane, że termin realizacji to 2-4 dni robocze. Nie dostałem żadnego potwierdzenia, więc nie wiem jaki jest mój status ani czy moje zgłoszenie doszło. Dzwoniłem na sprzedaż to wysłali mnie abym zadzwonił na centrum abonenta. Tam Pani powiedziała, że nie jest w stanie mi pomóc, bo nie jestem ich abonentem. To kto jest w stanie mi pomóc i powiedzieć czy poprawnie doszło zgłoszenie i jaki jest status?

napisał(a) Kuba678 Zobacz post
    Mam problem. Zamówiłem w piątek (08.11.13) nc+ mix do domu. Na stronie jest napisane, że termin realizacji to 2-4 dni robocze. Nie dostałem żadnego potwierdzenia, więc nie wiem jaki jest mój status ani czy moje zgłoszenie doszło. Dzwoniłem na sprzedaż to wysłali mnie abym zadzwonił na centrum abonenta. Tam Pani powiedziała, że nie jest w stanie mi pomóc, bo nie jestem ich abonentem. To kto jest w stanie mi pomóc i powiedzieć czy poprawnie doszło zgłoszenie i jaki jest status?
    a tu napisz na przykład:

Jeżeli chcesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+ to wyślij e-mail na jeden z poniższych adresów:
    adres do obsługi Abonentów n: doradca.n@info2.ncplus.com.pl
    adres do obsługi Abonentów c+: doradca.c@info2.ncplus.com.pl
    adres do obsługi Abonentów nc+: doradca@info2.ncplus.com.pl
    W treści podaj dane do weryfikacji (numer umowy oraz imię i nazwisko), opisz problem.
    W temacie maila podaj swój Nick - i krótko opisz cel kontaktu.
    Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

edit: jeżeli nie masz nr umowy, podaj PESEL.
    wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
    i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
    oni też mają swoją opowieść.
    unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

Odpowiedź udzielona drogą mailową. Wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+