Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Błąd wczytywania"

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• "Błąd wczytywania"

Naciśnięcie OK na pilocie pięćdziesiąt tysięcy razy nie pomogło, komunikat wraca natychmiast. Włączenie/wyłączenie dekodera również.

Coś tam się poknociło? Przed Ligą Mistrzów to zniknie?

Pozdrawiam,
    Grzesiek
    Attached Files

Wyłącz dekoder z zasilania (z gniazdka) jak to nie pomoże to czekaj na info od doradcy albo lepiej zadzwoń do nich będzie szybciej.

Komentarz

Pomogło, dzięki!

P.S.
      Czemu sam na to nie wpadłem :-/

Komentarz

Potwierdzam wystarczy odpięcie dekodera od zasilania i ponowne jego podłączenie a komunikat zniknie.

Komentarz

Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 15:11.

Komentarz

Wczoraj poradzilem sobie z tym ekranem poprzez reset z pozomu menu.
            A dzisiaj otrzymelem email "techniczny" z nc+ z info, ze to z przyczyn niezaleznych od nc+!
            Pewnie ktos zrobil wlam na turbacze!

Komentarz

MAsz rację, że takie babole się zdarzają to już niefajnie, ale cóż zdarza się. Ale umywanie rąk i wciskanie kitu, że to nie oni to już naprawdę prezgięcie. Trochę odwagi Panowie z nc+, mleko się rozlało, trza spuścić głowę, przyznać się do błedu, a nie zwalać nie wiadomo na kogo, chyba na wiatr za oknem, albo na to, że sezon grzewczy się zaczął i dekodery się resetują w ciepłym domu. Śmiech na sali.

Komentarz

Witam.Jestem posiadaczem n na kartę.Sprzęt zakupiłem z drugiej ręki ponieważ tej osobie nie był już przydatny.Osoba poprzednia wspomniała tylko że sprzętu długo nie używała i trzeba zaktualizować oprogramowanie i niestety tu mam problem ponieważ przy 99% wyskakują błędy nagrałem krótki filmik z tego procesu.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+