Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brakujące programy

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• brakujące programy

witam, doładowałam telewizję 1 pażdziernika pakietem domowym. na włączenie kanałów czekałam ok 8 dni i w dalszym ciągu zablokowane są tvp1, tvp2, tvn i ttv. zapłacone a programów brak . robiłam wszystko, wyszukiwanie programów, przywracanie ustawień fabrycznych i nic. do centrum obsługi nie można się dodzwonić a jak już się dodzwoniłam to podano mi taki numer na ktury znuw nie idzie się dodzwonić. masakra. mój dekoder to optimum mhdx8 a numer karty [ciach]. bardzo prosze o naprawe błędu operatora , bo jestem do tyłu juz 12 dni, zapłaciłam a nie oglądam. dziękuje za pomoc
    Ostatni raz edytowany przez Jurek_nc+; 2013-10-13, 15:43.

Numeru karty nie podajemy publicznie.
    Wysłałem na Twój dekoder komplet uprawnień. Przełącz go na kanał TVP1HD i poczekaj. W ciągu max 24h (z zasady 2-3h) kanały powinny się pojawić.

Komentarz

napisał(a) justyna160983 Zobacz post
      witam, doładowałam telewizję 1 pażdziernika pakietem domowym. na włączenie kanałów czekałam ok 8 dni i w dalszym ciągu zablokowane są tvp1, tvp2, tvn i ttv. zapłacone a programów brak . robiłam wszystko, wyszukiwanie programów, przywracanie ustawień fabrycznych i nic. do centrum obsługi nie można się dodzwonić a jak już się dodzwoniłam to podano mi taki numer na ktury znuw nie idzie się dodzwonić. masakra. mój dekoder to optimum mhdx8 a numer karty [ciach]. bardzo prosze o naprawe błędu operatora , bo jestem do tyłu juz 12 dni, zapłaciłam a nie oglądam. dziękuje za pomoc
      witam mam taki dekoder i ten sam problem telewizja n opłacona do stycznia a od trzech dni zniknęły mi kanały 1,2,tvn,polsat bardzo proszę o pomoc dzwoniłam na podane tel,nieudzielono mi pomovy poniewaz jestem użytkownikiem bez umowy

Komentarz

Zapraszam do kontaktu przez skrzynkę doradca (doradca.n@info2.ncplus.com.pl). W temacie maila podaj nick z forum a w treści podaj numer karty, model dekodera i krótko opisz problem.

Komentarz

Witam również mam ten sam problem.
          Posiadam TNK HD z dekoderem Opticum HD x8 Combo. Po aktualizacji dekodera NC+ pomimo posiadania środków na karcie oraz aktywnego pakietu nie mam dostępu do takich kanałów jak TVP1, TVP2, TVN, POLSAT, itd.(pokazuje się komunikat - brak dostępu ten kanał nie należy do twojej oferty (…)

Z góry dzięki za pomoc

Komentarz

napisał(a) ba-ek1 Zobacz post
            Witam również mam ten sam problem.
            Posiadam TNK HD z dekoderem Opticum HD x8 Combo. Po aktualizacji dekodera NC+ pomimo posiadania środków na karcie oraz aktywnego pakietu nie mam dostępu do takich kanałów jak TVP1, TVP2, TVN, POLSAT, itd.(pokazuje się komunikat - brak dostępu ten kanał nie należy do twojej oferty (…)

Z góry dzięki za pomoc
            prześlij proszę dane karty na nasz adres e-mail.

Komentarz

Niema programow na karte

Witam;
              Posiadam n na karte z dekoderem opticum iti hd x8 high power.
              Karta jest doladowana i od 2 dni niemam programow TVP1 HD,TVP2 HD,TVN,
              Polsat itd.
              Prosze bardzo o pomoc.
              nicka i dane karty wysle na maila.
              Serdecznie dziekuje

Edit:Teraz wszystkie programy są.
              Dziękuje panie Michale nc+
              Ostatni raz edytowany przez pit74; 2013-11-03, 16:02.

Komentarz

[QUOTE=pit74;741729]Witam;
                Posiadam n na karte z dekoderem opticum iti hd x8 high power.
                Karta jest doladowana i od 2 dni niemam programow TVP1 HD,TVP2 HD,TVN,
                Polsat itd.
                Prosze bardzo o pomoc.
                nicka i dane karty wysle na maila.
                Serdecznie dziekuje

Ja mam taki sam problem
                Jestem posiadaczem n na kartę która jest doładowana do 15 listopada
                a od 2 dni nie mam kilku programów.
                Proszę o pomoc
                numer karty wysłałem mailem do pana

Jakub

Komentarz

Pomoc udzielona mailowo. Zamykam.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+