Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cabletech URZ0198

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Cabletech URZ0198

Mam taki dekoder combo, bo mieszkam poza Wa-wą i chcę mieć dostęp do swojej TV regionalnej w NTC.
    Proszę o opinie nt. współpracy dekodera z kartą SMART HD+.
    Na razie, od 16 godzin wiszę z czarnym ekranem i czekam na aktywację.
    Czy i gdzie można sprawdzić postęp aktywacji i oszacować, ile to jeszcze potrwa? - Zaczyna się weekend i chciałbym pooglądać...

Nawiązałem kontakt z doradcą, ale, póki co, efektów nie widać.
    Na czym taka aktywacja polega?
    Mam combo, więc nie będę czekał z czarnym ekranem kanału TVN, tylko uruchomię dostęp DVB-T.
    Na telefony do BOK wydałem już ponad 30 zł. trochę mnie to denerwuje, bo dekoder spełnia warunki współpracy z kartą, a ekran wciąż jest czarny i nie ma dostępu do żadnego z kanałów oferty SMART HD+.
    Jeśli sytuacja będzie się przeciągać, zwrócę się z wnioskiem o prolongatę okresu "+2" liczonego od daty pomyślnej aktualizacji karty SMART HD+.
    ZACZYNA MNIE TO DENERWOWAĆ.
    Ostatni raz edytowany przez Sta_Ry; 2013-09-27, 13:01. Powód: brak postępu aktywacji

Wreszcie pojawił się obraz ;)

Wreszcie dobra wiadomość - przy kolejnym włączeniu telewizora pojawił się obraz na kanale wyczekiwania. Udało się
    Wszystko trochę trwało i było realizowane przy mailowej wymianie info. W pewnym momencie... po raz kolejny zresetowałem dekoder przez wyłączenie zasilania. Potem, po raz kolejny "doradca" wysłał mi uprawnienia i... trwało to blisko 4,5 godziny i w końcu się udało.
    Ostatni raz edytowany przez Sta_Ry; 2013-09-27, 18:58.

Komentarz

Sprawa rozwiązana w kontakcie mailowym więc wątek ten zamykam.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+