Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana kanału do aktywacji / pobrania uprawnień

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zmiana kanału do aktywacji / pobrania uprawnień

Czy poniższa informacja jest prawdziwa:

http://satkurier.pl/news/102954/tnk-...acji-kart.html

???

Jeśli tak - dlaczego nie ma odpowiedniej wzmianki na stronie telewizjanakarte.pl? W końcu 15 lipca 2014 to dzisiaj...
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

$$$$

Widać mały ruch na infolinii muszą wygenerować jakieś koszty

Komentarz

Przesłałem w tej kwestii zapytanie.
      Miej również na uwadze, że jest to zmiana która nie wpływa na działanie samej oferty. Wg. Przewodnika do oferty na kartę, w przypadku problemów z odbiorem sygnału konieczne jest dostosowanie dekodera i zestawu antenowego umożliwiającego jak najlepszy odbiór sygnalu z satelity HotBird. Jeżeli to nie przyniesie poprawy- wymagany hest kontakt z infolinia.
      Dodatkowo przypominam że pod adresem @doradca również można uzyskać pomoc techniczną w przypadku m.in. ofert na kartę.

Komentarz

Tak po prawdzie, to czepiam się, jak zwykle zresztą. Wkurza mnie, że o wszelkich zmianach w ofercie napisane jest wszędzie, tylko nie na OFICJALNEJ stronie tejże oferty. Niestety, ale jak dla mnie wyraźnie określa to stosunek firmy do klienta i szczerze mówiąc, nie jest to ten rodzaj "stosunku", który by mi odpowiadał. Dwuznaczność jest JAK NAJBARDZIEJ ZAMIERZONA.
        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Rozumiem o co Ci chodzi, ale warto zaznaczyć, że ta zmiana nie jest zmianą ofertową. Cena pozostała ta sama, kanały się nie zmieniły.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+