Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

promocja TNK SD (mini mini,teletoon,planete,ale kino,kuchnia,domo)

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• promocja TNK SD (mini mini,teletoon,planete,ale kino,kuchnia,domo)

jw zasililem karte w okresie promocji 60,00 we wczesniejszym marcowym okienku odkodowanym wszystko mi dzialalo ,od 3 marca mialo znowu dzialac 3 miesiace i lipa, po tel do bok odswiezono uprawnienia i nic, dzis dzwonilem jeszcze raz i gosc w bok mowi mi zw ta promocja nie tyczy sie tnk sd- po info odemnie ze na satkurier jest info ze sd tez mówi ze moze moj dekoder nie obsluguje mpeg 4czy cos -mam fergusona fk 6900 cr i ze on nie ma mozliwosci doloaczenia tej oferty bo tylko jest do smart hd jaja totalne i ze mam napisac listem reklamacje (miesiac na odpowiedz ) jaja sobie robią totalnie a 3 mies promocja moj nr karty [ciach] prosze o pomoc
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-04-06, 11:23. Powód: nr karty

Promocja dotyczy zarówno oferty TNK SD, jak i SMART HD+. Czy stacje ale kino+, Planete+, DOMO+, kuchnia+, teleTOON+, MiniMini+ są widoczne na liście kanałów? Jeśli tak, czy jesteś w stanie podać (odczytać z dekodera) dla nich SID (Service ID)?

Komentarz

juz jest ok jeszcze jeden telefon na bok pomogl zorientowana pani poradzila aby przywrocic ustawienia fabryczne fergusona i wyszukac na nowo kanaly pomoglo na tvn zalapal uprawnienia pozdro

Komentarz

Wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+