Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

płatne programy niedziałają

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

dobra Panowie nie kłócić mi się tu tylko pomóżcie jakimiś pomysłami

Komentarz

napisał(a) kasia869 Zobacz post
      dobra Panowie nie kłócić mi się tu tylko pomóżcie jakimiś pomysłami
      Jeżeli masz brak dostępu pozostaje jedynie BOK i ponowne nadanie uprawnień. Tu żadna inna porada nie rozwiąże problemu.
      Najlepiej telefonem ze stacjonarnymi bez limitu zadzwonić na 12 294 79 10 lub 22 417 01 30 a po zgłoszeniu sie automatu wybrać chęć zakupu ich oferty i rozmowę z konsultantem. Przedstawić sprawę to przełączy do odpowiedniego konsultanta i tam trzymać go na linii aż programy pojawią się.
      PS.
      Po zgłoszeniu się automatu i wybraniu problemów technicznych można nie doczekać się na żywego człowieka.
      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

no ok BOK ale co z tym moim poziomem transpondera? czy to nie jakaś moja wina?

Komentarz

Witam a jaką masz siłę sygnału i jakość

Komentarz

Sprawdź proszę poziom jakości sygnału na kanale TVN (w przypadku TNK z tego kanału wychodzą uprawnienia). Powinna ona wynosić minimum 60%- lecz wiadomo że im więcej tym lepiej.

Natomiast komunikat o którym piszesz nie sugeruje złego ustawienia anteny, ale brak odpowiednich uprawnień. Prześlij na jeden z poniższych adresów @ "doradca" swój numer karty wraz z nickiem. Ponowię wysyłkę uprawnień.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+