Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

płatne programy niedziałają

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• płatne programy niedziałają

Jak w tytule. Karta opłacona (ciągłość karty zachowana) a płatne programy nagle wyłączone... Nieodpłatne działają poprawnie... Włączone na tvn nic nie zmienia już od 16 godzin...

napisał(a) kasia869 Zobacz post
    Jak w tytule. Karta opłacona (ciągłość karty zachowana) a płatne programy nagle wyłączone... Nieodpłatne działają poprawnie... Włączone na tvn nic nie zmienia już od 16 godzin...
    Jaka to usługa, jaki to dekoder?

Komentarz

dekoder technisat s2-cd stara telewizja na karte do 2016

Komentarz

dekoder technisat s2-cd stara telewizja na karte do 2016
        Jeżeli chcesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+ to wyślij e-mail na jeden z poniższych adresów:
        adres do obsługi Abonentów n: doradca.n@info2.ncplus.com.pl
        adres do obsługi Abonentów c+: doradca.c@info2.ncplus.com.pl
        adres do obsługi Abonentów nc+: doradca@info2.ncplus.com.pl
        W treści podaj dane do weryfikacji (numer umowy oraz imię i nazwisko), opisz problem.
        W temacie maila podaj swój Nick - i krótko opisz cel kontaktu.
        Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!
        napisz tu

Komentarz

wysłałam wiadomość na doradca.n@info2....

Komentarz

coraz niższy poziom i jakość transpondera na tvn

Komentarz

początkowo kontakt ze strony doradców piękny, ale teraz? wisze na telefonie od 2 godzin nikt łaskawie nie odbiera... naciągają na kase... 1,23 zł za minute to złodziejstwo w biały dzień :/ brak programów, brak kontaktu... chyba wysiadam z tego pociągu

Komentarz

początkowo kontakt ze strony doradców piękny, ale teraz? wisze na telefonie od 2 godzin nikt łaskawie nie odbiera... naciągają na kase... 1,23 zł za minute to złodziejstwo w biały dzień :/ brak programów, brak kontaktu... chyba wysiadam z tego pociągu
                Dzwoń na stacjonarny 12 294 79 10 lub 22 417 01 30 najlepiej z telefonu mającego stacjonarne bez limitu.
                PS.
                120minut x 1,23 = to prawie półtorej stówy.
                Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

niech mi ktoś powie jakie parametry anteny powinny? czestotliwosc 11393 v?

Komentarz

mam jeszcze jedno pytanie, bo już jestem głupia w tym wszystkim. czy jak mam żle ustawioną antene programy podstawowe powinny działać? czy może być problem w antenie która powiedzmy się trochę przestawiła?

Komentarz

mam jeszcze jedno pytanie, bo już jestem głupia w tym wszystkim. czy jak mam żle ustawioną antene programy podstawowe powinny działać? czy może być problem w antenie która powiedzmy się trochę przestawiła?
                      Jeżeli pojawia się komunikat o "zakodowaniu" tych kanałów , to jest to wina uprawnień. Jeżeli pokazuje się komunikat "brak sygnału" to już wina anteny. Ale skoro twierdzisz , że kanały Darmowe działają , to stawiam że jest to wina uprawnień.

Proponowałbym kontakt z infolinią lub Doradcą o ponowne przesłanie uprawnień na twój dekoder.

Pozdrawiam .
                      Comfort+Multi+Extra+Sport&Film+HBO+Cinemax+Filmbox +Nc+GO TV + HBOGO+WimpPremium+History/H2+Sundance+PrapremieryTVP+Multiroom Standard = 139,76.

Cyfrowy Polsat : Pakiet Rodzinny HD . 19.90.

Komentarz

Antena satelitarna, musi patrzeć na satelite HOTBIRD,
                        to minimalna wielkość 80,
                        siła i jakość pow. 50 procent /%/,

napisał(a) dizmar Zobacz post
                        Porada mistrzostwo świata. Tą satelitę ma wypatrzeć przez lornetkę?
                        Inne programy (niekodowane) działają a ten każe kręcić anteną aby już żadne programy nie świeciły.
                        cyt .......czy może być problem w antenie która powiedzmy się trochę przestawiła?
                        czytaj ze zrozumieniem, ja nikomu nie każe kręcić, pisze jak powinna być ustawiona
                        Ostatni raz edytowany przez wlodek.z.; 2014-03-24, 21:37.

Komentarz

napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
                          Antena satelitarna, musi patrzeć na satelite HOTBIRD,
                          ...
                          Porada mistrzostwo świata. Tą satelitę ma wypatrzeć przez lornetkę?
                          Inne programy (niekodowane) działają a ten każe kręcić anteną aby już żadne programy nie świeciły.
                          Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2014-03-24, 21:27.
                          Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) Kwiatek94 Zobacz post
                            Jeżeli pojawia się komunikat o "zakodowaniu" tych kanałów , to jest to wina uprawnień. Jeżeli pokazuje się komunikat "brak sygnału" to już wina anteny. Ale skoro twierdzisz , że kanały Darmowe działają , to stawiam że jest to wina uprawnień.
                            Chodzi mi najbardziej o TVN TURBO włączając ten kanał mam komunikat "Brak dostępu" z dnia na dzień robią ludzią takie świństwo :/

napisał(a) Kwiatek94 Zobacz post
                            Proponowałbym kontakt z infolinią lub Doradcą o ponowne przesłanie uprawnień na twój dekoder.

Pozdrawiam .
                            Mój kontakt z infolinią był już 2 razu pomijając to, że przez pół godziny łącznie słuchałam "pięknej" muzyczki za którą trzeba było zapłacić fortune. Kontakt z doradcą drogą meilową jest ciągły tylko nadal nic... od 36 godzin non stop leci TVN, który chyba mi się zbrzydnie już na najbliższy rok. Już nie mam pomysłu na to wszystko
                            A myślałam, że tnk jest najlepszym rozwiązaniem

Komentarz

napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
                              ...
                              czytaj ze zrozumieniem, ja nikomu nie każe kręcić, pisze jak powinna być ustawiona
                              Kabla HDMI gdy był obraz rozmazany też nie kazałeś wymieniać? (w innym temacie)
                              To, że antena powinna być na HotBird i odpowiedniej wielkości to oczywista oczywistość a w tym temacie wcześniej odbiór był; obecnie ma brak dostępu i informacja jak ma być ustawiona antena jest biciem piany.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+