Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Karta TNK sd (na starych zasadach) zablokowan​a - ten sam problem

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Karta TNK sd (na starych zasadach) zablokowan​a - ten sam problem

"Witam,
    posiadam już od dosyć dawna telewizje na kartę, jednak od wczoraj nie mam programow: tvp1,tvp2, tvn, tvn7 , które powinny nie być zakodowane według "starej umowy " , prosiłbym o jak najszybsze rozwiązanie tego problemu. Nr karty to [ciach],dekoder Opticum hd x406p
    Pozdrowienia !
    rifi
    Ostatni raz edytowany przez Jurek_nc+; 2014-03-02, 13:42. Powód: dane

problem rozwiązywany przez @ doradca. Temat zamykam.

Komentarz

od dawna korzystam z tnk sd
      ponieważ często wyjeżdżam, ostatnio korzystam - a w każdym razie chcę korzystać, lecz nie mogę!!! - z kanałów bezpłatnych (tvp 1 i 2, tvn itd).
      permanentnie powtarza się to samo: nie ma mnie 2-3 tygodnie i NIC nie działa!!!!!!!
      dotychczas chyba ze cztery razy dzwoniłem do konsultanta - zawsze odblokowywano mi uprawnienia (tzw. "stara karta - do 2016).
      dziś dopiero przed 23-cią chciałem obejrzeć tv - znowu nic. konsultant nieczynny już, ale nawet gdyby czynny był to - do diabła ciężkiego! - jak długo ta ciuciubabka będzie trwała?
      firmy równie nierzetelnej jeszcze nie spotkałem!
      teraz - mamy godz. 0.30 - na kanale tvn telewizor i dekoder "czekają" na złapanie uprawnień (które wykupiłem, nabywszy kartę!) już ok. godziny. ciemność.
      satelita ustawiony jak trzeba, bo kanały fta chodzą z HB normalnie.

długo tak będziecie klientów nabijać w butelkę i traktować jak najgorsze bydło?
      krew człowieka zalewa!

ps. dekoder GM Unibox9080, karta w module Conax.
      Ostatni raz edytowany przez anaila; 2014-03-21, 00:31.

Komentarz

Napisz do nas e-mail. Wytyczne znajdziesz w mojej sygnaturze.

Komentarz

konto doładowane a kanałów płatnych Brak Dostępu

Witam,również mam problem z tnk sd na starych zasadach ostatnio pare dni temu było konto doładowane i zaksięgowane że wpłyneły pieniadze na konto karty a kanałów na doładowanie jak nie było tak nie ma ,chodzą tylko te kanały bez opłat a te które zostały opłacone jest ciemność i pisze tylko Brak Dostępu
          prośił bym o pomoc z wysłaniem ponownych uprawnien i na jakim kanale ma stać dekoder by złapał nowe uprawnienia??

Komentarz

napisał(a) Darkraver Zobacz post
            Witam,również mam problem z tnk sd na starych zasadach ostatnio pare dni temu było konto doładowane i zaksięgowane że wpłyneły pieniadze na konto karty a kanałów na doładowanie jak nie było tak nie ma ,chodzą tylko te kanały bez opłat a te które zostały opłacone jest ciemność i pisze tylko Brak Dostępu
            prośił bym o pomoc z wysłaniem ponownych uprawnien i na jakim kanale ma stać dekoder by złapał nowe uprawnienia??
            Uprawnienia zgodnie z korespondencją z @ "doradca" zostały wysłane. Daj znać jak kanały ruszą.

Komentarz

postawiłem na tvn już 40 minut i przed chwilą sprawdzałem i nadal pisze na tych kanałach na doładowanie Brak dostępu ,dekoder mam technisat digit cd plus i nie wiem ile jeszcze mam czekać na włączenie tych kanałów na doładowanie ?
              pozdrawiam serdecznie

Komentarz

napisał(a) Darkraver Zobacz post
                postawiłem na tvn już 40 minut i przed chwilą sprawdzałem i nadal pisze na tych kanałach na doładowanie Brak dostępu ,dekoder mam technisat digit cd plus i nie wiem ile jeszcze mam czekać na włączenie tych kanałów na doładowanie ?
                pozdrawiam serdecznie
                Zgodnie z Przewodnikiem oferty na kartę, uprawnienia mogą dochodzić do 24h. Ile wynosi u Ciebie siła i jakość sygnału na TVN?

Komentarz

poziom wynosi 102 a jakość wynośi 6.3 dB
                  a bitrade 6.987 MBIT/S

Komentarz

W takim razie wystarczy tylko poczekać.

Komentarz

dobrze to pozostawie do jutra dekoder cały czas włączony na kanale tvn i poczekam czy załapią te kanały na doładowanie
                      pozdrawiam serdecznie

Komentarz

I jak mają się sprawy? Sygnał się pojawił?

Komentarz

Witam,niestety uprawnienien na kanały na doładowanie nadal nie złapał przed chwilą patrzyłem i dalej na tych na doładowanie pisze Brak dostępu a stał cały dzien i noc na kanale tvn i nie wiem czemu nie załapał uprawnien?

Komentarz

Czy masz możliwośc przestawienia w swoim dekoderze CAID?

Komentarz

niestety nic nie można w tym dekoderze przestawić ani edytować

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+