Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakodowane bezpłatne programy

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zakodowane bezpłatne programy

Witam posiadam już od dosyć dawna telewizje na kartę, jednak problem jest taki że programy takie ja tvp1, tvn i wiele innych które powinny nie być zakodowane według umowy (ta na starych zasadach) ba są bezpłatne są zakodowane, prosiłbym o jak najszybsze rozwiązanie tego problemu. Nr karty to [ciach] wersje oprogramowania: 2.37.33.11 (1173) dekoder dvb technisat
    Ostatni raz edytowany przez Jurek_nc+; 2013-12-20, 20:36. Powód: dane

napisał(a) Arek_1992 Zobacz post
    Witam posiadam już od dosyć dawna telewizje na kartę, jednak problem jest taki że programy takie ja tvp1, tvn i wiele innych które powinny nie być zakodowane według umowy (ta na starych zasadach) ba są bezpłatne są zakodowane, prosiłbym o jak najszybsze rozwiązanie tego problemu. Nr karty to [ciach] wersje oprogramowania: 2.37.33.11 (1173) dekoder dvb technisat
    Abym mógł sprawdzić co było powodem braku kanałów, prześlij proszę numer swojej karty na @ z mojej sygnatury.

Komentarz

wysłałem

wysłałem numer karty na pierwszy mail

Komentarz

Witam serdecznie.
        Również ja mam w/w problem. Długo nie używałam dekodera. Teraz chciałam się z nim przeprosić. Okazuje się, że są dostępne tylko kanały FTA. Reszta kanałów, które winny być dostępne bezpłatnie brak, wyświetla się napis brak dostępu.

Komentarz

Slawia odpowiedź na Twojego maila została przeze mnie udzielona.

Komentarz

Mam problem. Chciałam mieć dodatkowe kanały na święta. Pieniądze były na pewno zaksięgowane już wczoraj, a ja nadal nie mam kanałów podstawowych :-(
            Czy można to jakoś przyśpieszyć ?

Komentarz

Mam identyczny problem...Tvp 1 tvp2 i tvn nie dzialaja wcale...co zrobic?

Komentarz

Od 03.03.2014 mam ten sam problem. Próby resetu tunera, wyciągania karty, skanowania programów nic nie dają.

Komentarz

Robie to samo...nic nie daje...nowe szukanie programow tez nie...dodam ze odbieram to w Niemczech ale wczesnirj bylo ok 3 miesiace przerwy i koniec...reszta programow dziala bez karty w dekoderze nawet...

Komentarz

Jestem w takiej samej sytuacji! Wczoraj normalnie oglądałem TV a dziś włączam... WSZYSTKIE KANAŁY ZAKODOWANE!

Komentarz

Wyślij dane swojej karty zgodnie z info z mojej sygnatury na maila. Po otrzymaniu tych danych udzielimy informacji w tej sprawie.

Komentarz

U mnie tez tak samo

Tuner juz chodzi 2 dni bez przerwy na TVN a dalej nić..

Status uprawnien pokaze:

TVN
                        01.Jan.14 - 31.Jan.14 01000001
                        01.Dec.13 - 31.Dec.13 01000001

ITI 2 Neovision
                        01.Mar.14 - 31.Mar.14 01000800
                        01.Jan.90 - 01.Jan.90 00000000

Nie wiem co uprawnien ITI 2 Neovision daje... ale nie daje obraz na TVP1/2 TVN itd.

Pozdrawiam

Reniek

Komentarz

@reniek2,
                          i Ciebie zapraszam do kontaktu przez skrzynkę doradca. W temacie maila proszę o wpisanie nicku z forum. Z kolei w treści krótko opisz problem i podaj numer karty.

Komentarz

Dzięki doradca wszystko działa ok... super serwis ! Dziękuję za pomoc !

Komentarz

Sprawa rozwiązana. Zamykam.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+