Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki nr tel. stacjonarnego?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jaki nr tel. stacjonarnego?

Witam.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+ to skontaktuj się z Live Chat w serwisie moje nc+ który jest dostępny pod tym adresem https://moje.ncplus.pl/
    Pozostaje także kontakt droga mailową (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu) za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego po zalogowaniu do serwisu moje nc+. Odpowiedź zostanie udzielona w formie pisemnej.
    Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2019-05-22, 12:09.

Leon, podany przez Ciebie nr telefonu stacjonarnego [ciach] dotyczy ogónej infolinii NC+, a nie ofert "na kartę". Zadzwoniłem pod ten wskazany przez Ciebie numer i dowiedziałem się, że aktualnym numerem stacjonarnym dla ofert pre-paid jest nadal [ciach] lub ewentualnie [ciach].

Natomiast komunikaty, jakie podawane są przez mojego operatora o "zablokowaniu" w/w numeru, wynikają najprawdopodobniej z domyślnych ustawień tego operatora telekomunikacyjnego, blokujących połączenia na numery "0-700". Numery te bowiem swego czasu były wykorzystywane przez nieuczciwe podmioty do naciągania abonentów na niebotyczne koszty związane połączeniami wykonywanymi przez nieświadomych abonentów na numery "0-700". Pogratulować NC+ sposobu kontaktu ze swoimi klientami...
    Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2019-05-22, 12:11.

Komentarz

Ustaliłem, że dla telefonów stacjonarnych działa nr [ciach].

Dodzwoniłem się, i przez - ja wiem - może godzinę, próbowałem wyjaśnic moją sprawę... Jednakże coś nas ostatecznie rozłączyło...

W rozmoie telefonicznej wyjaśniłem, że koszty połączenia nie są najważniejsze... Bo interesuje mnie załatwienie swojej sprawy... Konsultant stwierdził, że pracują do godz. 22-ej. Na pytanie "czy czas rozmowy jest limitowany" usłyszałem, że nie jest, a Konsultant jest do dyspozycji dzwoniącego (klienta). Szkoda, że (ni stąd, ni z owąd) nas rozłączyło... Bo moja sprawa nadal nie jest załątwiona, więc będę musiał zadzwonić ponownie... Ale znam numer telefonu stacjonarnego (0.3? zł/min, a nie jak z komórkowego 1.23 zł/min, albo jakoś tak).

Komentarz

napisał(a) Adam Wójcik Zobacz post
        Leon, podany przez Ciebie nr telefonu stacjonarnego
        Sorry, nie doczytałem i skopiowałem ze strony głównej.

Komentarz

Ustaliłem, że dla telefonów stacjonarnych działa nr [ciach].

Dodzwoniłem się, i przez - ja wiem - może godzinę, próbowałem wyjaśnic moją sprawę... Jednakże coś nas ostatecznie rozłączyło...
          potwierdzam - to JEDYNY działający numer stacjonarny do TNK SD/HD

Natomiast bardzo dziwne jest to, że konsultanci NC+ akurat tego numeru nie
          znają, w zamian podają numery tzw. wysokopłatne, lub komórkowe.
          w polskiej TV nie ma co oglądać, chyba, że płacisz relatywnie 3 x więcej niz bogaty Szwed, Francuz, Holender, Brytol czy Niemiec, a polskie FTA to rekord światowego dziadostwa

Komentarz

Mnie też numer działa.

Komentarz

Ustaliłem, że dla telefonów stacjonarnych działa nr [ciach]

W rozmoie telefonicznej wyjaśniłem, że koszty połączenia nie są najważniejsze... Bo interesuje mnie załatwienie swojej sprawy... Konsultant stwierdził, że pracują do godz. 22-ej. Na pytanie "czy czas rozmowy jest limitowany" usłyszałem, że nie jest, a Konsultant jest do dyspozycji dzwoniącego (klienta). Szkoda, że (ni stąd, ni z owąd) nas rozłączyło... Bo moja sprawa nadal nie jest załątwiona, więc będę musiał zadzwonić ponownie... Ale znam numer telefonu stacjonarnego (0.3? zł/min, a nie jak z komórkowego 1.23 zł/min, albo jakoś tak).
              Nie dzwoń szkoda kasy, tu napisz i pomogą

adres do obsługi Abonentów nc+: doradca@info2.ncplus.com.pl
              W treści podaj dane do weryfikacji (numer umowy oraz imię i nazwisko), opisz problem.
              W temacie maila podaj swój Nick - i krótko opisz cel kontaktu.

Komentarz

Ale przecież podany przez ciebie w pierwszym poście telefon działa nie wiem jak go wpisujesz ale u mnie działa. Może ci stacjonarka nawala spróbuj z komórki zadzwonić na ten numer [ciach]

http://telewizjanakarte.pl/wazne_adresy_i_telefony.html
                Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2019-05-22, 12:12.

Komentarz

napisał(a) tom-asz Zobacz post
                  ... spróbuj z komórki zadzwonić na ten numer [ciach]
                  ...
                  I płać dodatkowo (niezależnie o posiadanych pakietów w abonamencie) po 0,37PLN/min aby zasilić kase Domu Cyfrowego? Dobra rada!!!
                  Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Tu

tel:12-2947910
                    BOK TNK HD
                    SPRAWDZONY
                    POZDROOO
                    ITI 2849 ST/ADB -TNK HD/Comfort HD & C+ (6pack)
                    LG 42" Plasma HD.TV
                    LNB 13.0*E Hot Bird

Komentarz

Ten krakowski nr tel stacjonarnego do BOK TNK już jest nieaktualny.
                      Powiem inaczej, od bodajże marca 2013r. jest już nowy nr stacjonarny do BOK TNK, a dokładnie ten:
                      224170130
                      Sprawdzony osobiście w 1000%
                      PS. przepraszam za powtórzenie, numer ten podano już w tym temacie kilka postów wcześniej ale najważniejsze, że działa on nadal!!!
                      Ostatni raz edytowany przez pablo82; 2013-11-21, 13:09.

Komentarz

U mnie również działa.
                        Zdecydowanie czas się zdecydować na ;)

Komentarz

tel. (22) 417 01 30.

Komentarz

Witam.

Na stronie NC+, ale także na "papierowych" ulotkach i regulaminach świadczenia usług podajecie Państwo, że z telefonu stacjonarnego - w celu dodzwonienia się do Biura Obsługi Klienta - należy wybierać nr [ciach]

Okazuje się natomiast, że po wybraniu w/w numeru otrzymujemy komunikaty:

"Realizacja połączenia została zablokowana", a następnie

"Połączenie nie może być zrealizowane", po czym następuje rozłączenie.

Uprzejmie proszę o podanie aktualnego numeru do BOK dla teleforów stacjonarnych, a także cenę za to połączenie.

Na wskazany przez Państwa numer próbowałem dodzwonić się wielokrotnie, w związku z czym nie jest to chilowa usterka albo przejściowe trudności techniczne.

Z poważaniem, Adam Wójcik.
                            Ten numer jest bardzo drogi więc najczęsciej jest blokowany w danej sieci komórkowej, w jakiej sieci masz swój numer?
                            Jeżeli po rozmowie otrzymasz do zapłaty 200zł to wtedy zrozumiesz powody,

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+