Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Religia TV- gdzie się podział kanał?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Religia TV- gdzie się podział kanał?

Zniknął mi kanał Religia.TV

Mam tuner Technisat CD2, kupiony dawno temu ze starterem. Kartę mam najstarszego typu (czyli bez żadnego doładowania kanały "bez opłat" mają mi działać do października 2016 r.), nie płacę za pakiet rozszerzony.

Na oficjalnej stronie TNK, kanał Religia TV jest cały czas obecny w ofercie.
    Nie ma żadnej informacji o usunięciu go z oferty TNK SD.

Pytanie:
    Którą częstotliwość mam przeskanować, by uzyskać odbiór na moim dekoderze?

kanał nadaje teraz w MPEG4, więc nie odbierzesz już tego kanału

Komentarz

Ooo, dzięki za info.

Czyli odebrano mi kanał (gwarantowany do 2016 roku) bez poinformowania mnie o zmianie? Nie wierzę, że taka firma z takimi tradycjami tak postępuje.
      Przecież taka firma nie chce się narażać UOKiK-owi, który mógłby wszcząć postępowanie w tej sprawie.

Chciałbym uzyskać jakąś oficjalną informację od osoby upoważnionej do reprezentowania TNK SD na tym forum.
      Ostatni raz edytowany przez Screensport; 2013-04-05, 07:04.

Komentarz

napisał(a) Screensport Zobacz post

Chciałbym uzyskać jakąś oficjalną informację od osoby upoważnionej do reprezentowania TNK SD na tym forum.
        dowcip ci sie wyostrzyl
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

http://film.onet.pl/wiadomosci/relig...adawanie/j16lt
          I wszystko w temacie.
          Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+