Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę (TNK SD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Wszelkie takie prośby proszę kierować pod odpowiedni adres z mojej sygnatury. Pamiętajcie jedynie, aby podać dane do weryfikacji.
    Temat zamykam.

Komentarz

26.09.2013 złożyłam telefonicznie dyspozycję "włącz Polsat".
      Kazano mi pozostawić dekoder włączony na TVN do 48 godzin.
      Programy zostały zabrane, niestety po 48 godzinach nie powróciły.
      Teraz nie mam prawie nic, bo oprócz brakującego Polsatu, nie ma też TVP1 czy TVN.
      Nie pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych, ani wyszukiwanie programów od nowa.

Komentarz

Wyślij mi dane Twojej karty a puszczę Ci uprawnienia na nią.

Komentarz

Dopytam jeszcze w tym wątku.

Czy posiadając dekoder Ferguson FK-7900 UCI:
          http://www.ferguson-digital.eu/pl/pr...-7900-uci.html

Mogę migrować z TNK SD na NC+ SMART HD+ ?
          _________

Czy moja stara karta TNK SD (ostatnia aktywacja koniec 2011) roku, jest ważna?
          Czy można ją nabić i będzie działać?
          _________

Potrzebuję ofertę na DRUGI TV: minimalistyczną/prostą/TANIĄ!

Czy w ogóle warto reanimować to co powyżej, czy poszukać jakiejś innej taniej oferty?

CO POLECICIE???

Komentarz

Tak jak już wspomniałem w odpowiedzi na Twoją wiadomość. Oczywiście wystarczy dokonać wpłaty na numer konta przypisany dla tej karty i po jej uaktywnieniu możesz dokonać migracji na ofertę Smart HD+.
            Sprawdź jedynie czy to jest dekoder HD bo jeśli nie to nie wszystkie kanały będziesz miał dostępne.

Komentarz

Polsat

napisał(a) miraga80 Zobacz post
              26.09.2013 złożyłam telefonicznie dyspozycję "włącz Polsat".
              Kazano mi pozostawić dekoder włączony na TVN do 48 godzin.
              Programy zostały zabrane, niestety po 48 godzinach nie powróciły.
              Teraz nie mam prawie nic, bo oprócz brakującego Polsatu, nie ma też TVP1 czy TVN.
              Nie pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych, ani wyszukiwanie programów od nowa.
              mam dokladnie to samo? i co mam teraz zrobic ? zaplacilem za karte i mam zagwarantowane ogladanie do 2016 roku. Prosze mi napisac co zrobicie jesli karta nie zadziala ?

Komentarz

Włącz Polsat

Witam można aktywować Polsat SD na TNK SD nr karty [ciach]
                nie mogę się dodzwonić do BOK tel.703 102 602 połączenie nie może być zrealizowane .Pozdrawiam Genio
                Ostatni raz edytowany przez Jurek_nc+; 2013-11-13, 14:36.

Komentarz

napisał(a) genio Zobacz post
                  Witam można aktywować Polsat SD na TNK SD nr karty [ciach]
                  nie mogę się dodzwonić do BOK tel.703 102 602 połączenie nie może być zrealizowane .Pozdrawiam Genio
                  Aktywacja tego kanału możliwa jest wyłącznie za pośrednictwem InfoLinii TNK

Komentarz

brak tnk

dobry wieczor, pare godzin temy zleciłem ponowienie uprawnien do tnk sd i do tej pory nic nie swieci ,wyjmowałem karte,wyciagałem wtyczke,cały czas na tvn i nic,,,,.... dodam ze wysłałem maila na podany wyzej adres i nic nie dało ..-dodam ze w odp, było zapytanie o parametry odbioru na tvn -sa dobre wczesniej odbierało bez zarzutu... prosze o info...

Komentarz

Sprawdź czy masz aktualne uprawnienia w menu dekodera z informacjami o karcie.
                      Czy masz tam widoczne aktualne daty.

Komentarz

brak tnk

- uprawnienia karty sa z luty / marzec 2013... i co dalej..?

Komentarz

brak tnk

-po 5 dniach walki z brakiem uprawnien na karcie znowu swieca..... dzieki moderatorzy....

Komentarz

Czy dobrze zrozumiałem ?

Karta zakupiona w roku 2009 ale jeszcze nie była aktywowana. Co jest ważne data zakupu lub aktywacji aby działały bezpłatne do 2016 ??

Komentarz

napisał(a) 1955p Zobacz post
                              Karta zakupiona w roku 2009 ale jeszcze nie była aktywowana. Co jest ważne data zakupu lub aktywacji aby działały bezpłatne do 2016 ??
                              Aktywacji. Tak więc, skoro nie była jeszcze aktywowana, to tylko rok pakietu bezpłatnego.
                              NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Liczy się data aktywacji karty. Nie była ona aktywowana. Ponadto nie jest to karta TNK SD tylko nnk i tutaj kanały bez opłat dostępne są przez 30 dni od daty wygaśnięcia jej doładowania.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+