Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę (TNK SD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) TNK-User Zobacz post
    Kod HTML:
    witam
    byc moze i mi ktos pomoze
    okolo 3 m-ce temu kupilem TNK oplacona na 3 miesiace niby mialo dzialac do 31 sierpnia a wylaczylo sie wczoraj no nic tylko tydzien straty ale wg tego co czytam powinno teraz byc jeszcze miesiac kilka kanalow za free tvp1 tvp2 itd..
    wiec moje pytanie czemu tak nie jest ??
    a drugie to czy moge w jakikolwiek sposob wykupic sobie dostep z zagranicy
    z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam
    z zagranicy nie da się zapłacić, takie coś jak paypal albo Visa nie jest firmie TNK chyba znane.

Robert
    Prześlij proszę numer karty na nasz adres e-mail. Istnieję możliwość doładowania z zagranicy. W odpowiedzi na Twoją wiadomość prześlę niezbędne dane takie jak kod Swift oraz IBAN. Należy natomiast pamiętać, aby dokonać doładowania w odpowiedniej walucie.

Komentarz

wiadomosc wyslalem nawet 2 razy bo przegapilem ze w temacie mialbyc nick z forum wiec moze teraz ktos odczyta bo narazie zero odpowiedzi a jedyne co to usuniety wpis na forum

Komentarz

napisał(a) shacall Zobacz post
        witam
        byc moze i mi ktos pomoze
        okolo 3 m-ce temu kupilem TNK oplacona na 3 miesiace niby mialo dzialac do 31 sierpnia a wylaczylo sie wczoraj no nic tylko tydzien straty ale wg tego co czytam powinno teraz byc jeszcze miesiac kilka kanalow za free tvp1 tvp2 itd..
        wiec moje pytanie czemu tak nie jest ??
        a drugie to czy moge w jakikolwiek sposob wykupic sobie dostep z zagranicy
        z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam
        Jeśli masz konto na alledrogo, wpisz "doładowanie tnk", zapłać przez PayU i za 5 min masz doładowane.

Komentarz

napisał(a) water Zobacz post
          Jeśli masz konto na alledrogo, wpisz "doładowanie tnk", zapłać przez PayU i za 5 min masz doładowane.
          oki to payU da sie ogarnac wielkie dzieki za pomoc
          przy okazji dotychczas mialem oferte swiat Hd 90 kanalow po polsku w tym 27 HD (nieliczylem tak jest napisane ) wiec teraz jaka opcje mam kupic na tym "alledrogo" hehe zeby byla przynajmniej podobna oferta ? pozdrawiam i jeszcze raz thx

Komentarz

wszystko jasne czas szukac innej oferty dziekuje wszystkim za pomoc

Komentarz

Mam dwa pytania:
              1. Jak długo czeka się od momentu przelania pieniędzy na aktywowanie płatnych kanałów
              2. Na stronie TNK w ofercie jest Polsat, więc wybrałam Polsat na liście kanałów a tu komunikat : nieprawidłowa karta
              Posiadam dekoder technisat

Komentarz

Uprawnienia są wysyłane od razu w momencie zaksięgowania środków na koncie danej karty. Zależy to od banków. Najdłużej w przypadku przelewów międzybankowych spotkałem się z czasem 3 dni.

Musisz dokonać aktywacji pakietu z Polsatem aby uzyskać do niego dostęp.

Komentarz

Pieniążki przelałam 2.09.2013r. po południu, dzisiaj mamy 6.09 i dalej "brak dostępu" da się sprawdzić co się dzieje?

Komentarz

"Brak dostepu"

Witam od wczoraj mam "brak dostepu" karty o nr: [ciach]. Mam zaplacona aktywacje do 2015-05-06. Zdarza mi sie to po raz pierwszy a jestem Waszym abonentem od 5 lat. Nigdy nie narzekalem na jakiekolwiek problemy. Prosze o sprwdzenie powodu tej "awarii". Z gory dziekuje i pozdrawiam
                    Ostatni raz edytowany przez Jurek_nc+; 2013-09-16, 19:55. Powód: takich danych nie podajemy

Komentarz

Napisz do nas na skrzynkę doradca.n@info2.ncplus.com.pl. W temacie maila podaj nick z forum. W treści podaj numer karty, numer konta na który wpłaciłeś i krótko opisz problem. Sprawdzę co się dzieje.

Komentarz

maciejpln

Wlasnie to przed chwila zrobilem. Moj nick: maciejpln, pozdrawiam.

Komentarz

Strona TNK SD i parametry kanałów zaktualizowane ale bez Puls2. Liczymy na ponowną aktualizację.

Komentarz

Witam Państwa,

Mimo, iz mam karte TNK "na starych zasadach" to padły mi darmowe kanały - jak dobrze pamiętam to mozna kogoś poprosić o ponowne przesłanie uprawnień?

Komentarz

napisał(a) steevens Zobacz post
                              Witam Państwa,

Mimo, iz mam karte "na starych zasadach" to padły mi darmowe kanały - jak dobrze pamiętam to mozna kogoś poprosić o ponowne przesłanie uprawnień?
                              Tak. Wyślij numer karty zgodnie z informacjami poniżej. Postaram się pomóc.

Komentarz

Aktywacja karty tnk-sd

witam...wczoraj wieczorem aktywowałem kartę tnk-sd i dzisiaj wieczorkiem dalej ciemność.....pfroszę o pomoc...

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+