Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę (TNK SD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• @jozefrot,

przesłałem odpowiedź na Twoją skrzynkę.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Gdyby ktoś z użytkowników TNK SD był zainteresowany (w związku z nadchodzącym końcem tej oferty) zakupem nowego i nieużywanego (!) zestawu TNK HD to zapraszam do kontaktu na priva.

Komentarz

• Proszę bardzo o przesłanie uprawnień , Mail wysłany - z góry dziękuję

Komentarz

• Karta TNK SD mimo uprawnień do 31.08.2106 nie działa proszę o ponowienie uprawnień

Komentarz

• @Oscar63,

napisz w takim razie na skrzynkę doradcy zgodnie z moją sygnaturą.

Komentarz

• Czy na starym dekoderze SD będą tak samo ułożone kanały po migracji na Smart HD+?

Komentarz

• Po migracji do Smart HD+ nie będzie działała większość kanałów na dekoderze SD.
                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

• Problem z brakiem uprawnień do kanałów oferty TNK SD.

Email ww. sprawie wysłany na adres doradca@info2.ncplus.com.pl

Proszę o ponowienie uprawnień i pozdrawiam,
                  sat-ntc
                  -

Komentarz

• Witam co mam napisać w meilu do doradcy w sprawie braku uprawnień do kanałów oferty TNK SD bo jestem tu nowy ??

Komentarz

• @artenis30,

przede wszystkim podaj numer karty, Twój nick z forum oraz krótki opis problemu.

Komentarz

• zgasły mi kanały podstawowe czyli tvp1 tvp2 tvn tvn7 puls puls2 polsat itd. napisałem meila do doradcy w sprawie ponowienia uprawnień na adres doradca@info2.ncplus.com.pl czy mogę prosić o wysłanie uprawnień na na kartę której numer podałem w meilu ?? Z góry dziękuję za pomoc.

Komentarz

• @artenis30,

uprawnienia przesłane, jak i wiadomość do Ciebie na maila.

Komentarz

• Dziękuję za uprawnienia wszystko świeci. Mam pytanie czy można którąś z tych kart przełączyć na smart hd żebym nie musiał kupować nowej karty z dekoderem bo mam swój własny tuner hd. Wiem że kiedyś była taka opcja na stronie telewizji na kartę ale teraz jej tam nie widzę. z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Komentarz

• proszę o przesłanie uprawnień, mail wysłany.

Komentarz

• Proszę o przesłanie uprawnień. Michał_nc+ kilka tygodni temu dodzwoniłem się na infolinię i uprawnienia były nadane. Wczoraj zniknęły wszystkie kanały oprócz TVP Info i innych FTA. Dodzwonić się na da rady bo infolinia jest chyba wyłączona i każda moja próba jest rozłączana (problem techniczny po Państwa stronie?) Nie wiem o co chodzi ale chyba o szybsze przechodzenie do NC+ lub TNK HD

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+