Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę (TNK SD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• A ja mam pytanie o możliwość migracji z TNK SD na Start+ bez tego złomu co udostępniacie na rok za 0. Będzie taka możliwość czy po prostu wywalę kartę i dam sobie z wami spokój ?

Komentarz

• Proszę bardzo o przesłanie uprawnień , Mail wysłany - z góry dziękuję

Komentarz

• Bardzo proszę o nadanie uprawnień. Mail wysłałem. Dziękuję

Komentarz

• Proszę o przesłanie uprawnień. Mail został wysłany. Dziękuję

Komentarz

• Proszę o uprawnienia do karty tnk sd dla podstawowych kanałów e-mail wysłany na doradca@info2.ncplus.com.pl. Bardzo dziękuję.

Komentarz

• Proszę o wysłanie uprawnień TNK SD. Mail wysłałem do doradcy

Komentarz

• Nie wiem jak to możliwe bo pilnuję uprawnień, ale zgasły mi wszystkie kanały oprócz TVN SD :/

w związku z tym proszę o ponowienie uprawnień - E-Mail na odpowiedni adres został już wysłany ;)
                PAY TV:
                • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
                • CP - Darmowy HD
                • TNK - Smart HD+ & Multi+
                • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
                • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

• Proszę o wysłanie uprawnień TNK SD. Mail wysłałem do doradcy

Komentarz

• Bardzo proszę o uprawnienia na kartę TNK SD. Wysłałem maila. Dziękuję.

Komentarz

• Proszę o przesłanie uprawnień na kartę TNK SD, kanały bezpłatne nie działają a powinny do 31.10.2016r. Mail wysłany - z góry dziękuję.

Dobry kontakt, szybka odpowiedź i przesłanie uprawnień, kanały darmowe, gwarantowane działają. Dziękuję.
                      Ostatni raz edytowany przez Dodorendon; 2016-08-20, 22:13. Powód: Problem rozwiązany.

Komentarz

• Proszę o ponowne wysłanie uprawnień do kart TNK SD. Mail do doradcy wyslany.

Komentarz

• Proszę o ponowne nadanie uprawnień TNK SD. Mail wysłany. Pozdrawiam

Komentarz

• julka01at ,

nadałam nowe uprawnienia.
                            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Uprzejmie proszę o przesłanie uprawnień TNK SD. Mail wysłany. Dziękuję.

Komentarz

• Proszę o ponowne przesłanie uprawnień TNK SD. Mail wysłany.
                                TNK HD - ADB 2850ST
                                LG 42LH4000

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+