Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę (TNK SD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• peteridec ,

ponowiłam uprawnienia.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• wszystko dziala dziekuje

Komentarz

• Proszę o odblokowanie karty. Mail wysłany.

Komentarz

• Witam!Proszę o wysłanie uprawnień na kartę.Mail wysłany.

Komentarz

• Dziękuje za pomoc!Wszystko OK.

Komentarz

• @romanc,

cieszę się, że Ci pomogliśmy. W razie dodatkowych pytań zachęcam do ponownego kontaktu.

Komentarz

• Proszę o wysłanie uprawnień na karty TNK SD. Mail wysłany.
                TNK HD - ADB 2850ST
                LG 42LH4000

Komentarz

• jozefrot uprawnienia zostały wysłane.
                  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Uprawnienia TNK SD

Proszę o przywrócenie dostępu do podstawowych kanałów TNK aktywowanej na starych zasadach. Mój problem opisany e-mailu wysłanym na doradca@info2.ncplus.com.pl

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Komentarz

• Proszę o wysłanie uprawnień dla karty TNK SD. Karta opłacona. Mail wysłany na doradca@info2.ncplus.com.pl.

Komentarz

• Proszę o przywrócenie dostępu dla karty TNK SD podstawowe kanały . karta aktywowana na starych zasadach . Mail wysłany na doradca@info2.ncplus.com.pl.

Komentarz

• hello can you actived my card,i have send e-mail to doradca@info2.ncplu.com.pl

Komentarz

• Witam!
                            Od czwartku brak dostępu do bezpłatnych kanałów.Karta ważna do końca lipca.Mail z danymi wysłany w czwartek i brak odpowiedzi do dzisiaj.Kontakt telefoniczny z obsługą abonenta nierealny-godziny spędzone na komórce(niby 24 godziny na dobę,7 dni w tygodniu).
                            Prosiłbym o jakąś informację,co jest grane?

Komentarz

• Napiszę coś, a własciwie zadam pytanie na inny temat niż ciągłe odnawianie uprawnień.
                              Koleżanki i Koledzy powoli zbliża się koniec TNK SD - data graniczna pażdziernik 2016. Czy warto już zmienić tnk sd na smart hd, czy może jest albo bedzie jakaś inna alternatywa? Czy po podanym terminie nic nie bedzie można oglądać?
                              Zastanawiam się na zmigrowanie do Smart HD. Właśnie zasiliłem karte SD co by Igrzyska Olimlijskie ogłądaćna TVP Sport a potem raptem 2 miesiące i co "ciemnośc widzę, widzę ciemność". zapraszam do dyskusji.
                              Pozdrawiam
                              kowi

Komentarz

• Proszę o nowe uprawnienia, mail wysłany. Może jakaś informacją dla czego coraz częściej trzeba odnawiać uprawnienia przez to forum?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+