Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę (TNK SD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• To jest Service!!
    Karta juz zaskoczyla.
    Dziekuje i Pozdrawiam
    Piotrek

Komentarz

• Witam
      proszę o odświeżenie karty tnk sd

Komentarz

• Odpowiedziałam na Twojego e-maila, uprawnienia zostały właśnie przesłane.

Komentarz

• Proszę o uprawnienia dla karty na "starych zasadach". Pisałem wiadomość do doradcy ;)

Komentarz

• radzio208, odpowiedziałem na Twój mail

Komentarz

• Uprzejmie proszę o wysłanie uprawnień na kartę. Nie odcinajcie mnie na wakacje Mail wysłany.

Komentarz

• Uprzejmie prosze o wyslanie uprawnien na karte. dzisiaj mecz prosze o jak najszybsze zalatwienie sprawy mail wyslany

Komentarz

• Dziękuję za szybką odpowiedż.!

Komentarz

• Witam
                    Proszę o odblokowanie mojej karty.
                    Pozdrawiam
                    Jacek1l

Komentarz

• Witam,

Proszę o ponowne przesłanie uprawnień, mail z danymi wysłany.

Dzięki!

Komentarz

• Witam!Proszę o wysłanie uprawnień na karte.Mail wysłany.

Komentarz

• @romanc,

wysłałam uprawnienia na Twoją kartę.
                          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Witam!Proszę o wysłanie uprawnień na karte.Mail wysłany.

Komentarz

• peteridec ,

wysłałam uprawnienia.
                              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• mozna jeszcze raz......była awaria i prądu nie było

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+