Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę (TNK SD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Proszę o przesłanie uprawnień na karte tnk sd. Nr karty wraz z nikiem wysyłam w mailu. Dziękuję

- uprawnienia doszły, dziękuję-
    Ostatni raz edytowany przez dziku78; 2015-09-06, 21:24.

Komentarz

• Mam pytanie. Co oznacza zapis, że kanał jest dostępny warunkowo? Czy jest jakaś możliwość żeby go oglądać. Chodzi np. o Polsat Sport.

Komentarz

• Kanały gwarantowane w TNK SD

czy może ktoś wymienić jakie mamy kanały gwarantowane w TNK SD

Komentarz

• @sancho111, kanały stanowiące ofertę TNK SD znajdziesz na http://telewizjanakarte.pl/kanaly.html - widnieją one jako kanały BEZ OPŁAT i NA DOŁADOWANIE.

Kanały promocyjne nie stanowiące oferty TNK SD to kanały FTA.

Komentarz

• ok ale
            np.
            polsat jest kanałem nie gwarantownym
            czy są jeszcze jakieś nie gwarantowane kanały oprócz polsat?
            pewnie TV4 też
            Ostatni raz edytowany przez sancho111; 2015-09-11, 07:22.

Komentarz

• Od 01.02.2013r kanał Polsat SD także wchodzi w skład oferty TNK SD. Ze względów technicznych włączenie następuje po kontakcie Klienta z BOK.

Komentarz

• Brak Disney oraz Discovery

Witam ponownie

Proszę mi wyjaśnić na jakim TP mam szukać tych kanałów skoro na 12188 mam te kanały zakodowane pozostałe są aktywne. Karta opłacona do końca ważności.

Komentarz

• Zapraszam do kontaktu e-mail z pełnym numerem karty i z opisem sprawy, sprawdzę jakie uprawnienia są wysyłane na Twoją kartę, ewentualnie je ponowię.

Komentarz

• aktywacja

Brak programów TVP1, TVP2, TVN ... itd. w TNK

Komentarz

• @tbgstach, napisz maila zgodnie z moją sygnaturą, postaramy się pomóc.

Komentarz

• uprawnienia

Witam,
                        nie wiem dlaczego, ale co jakiś czas mam ciemność na moim tunerze. Można coś zaradzić, emil wysłany?
                        Dziękuję i pozdrawiam @Niemy

Komentarz

• Proszę o przesłanie uprawnień na kartę TNK SD. E-mail poleciał na skrzynkę doradcy.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
                          turboBOX+/5720SX;MRS: BOX+ New/2851
                          nc+:Comfort+/Multi+/Extra+/6xC+/HBO/Cinemax/Filmbox/SundanceHD/HistoryHD/Canal+VOD/netVOD+k.podst./k.dodat./Multi+/C+Platinum-79,90zł/24m.MRS-0zł/24m.

Komentarz

• Brak kanałow w ofercie darmowej

od dzisiaj 1.10 nie odbieram Tv4 Puls Polsat tvp info jedynie pozostałe tj Tvp 1,2
                            Tvn i 7 czy to jest związane z przejściem Posatu na HD? czy wystarczy zmienić na
                            dekoder z mpg4?

Komentarz

• napisał(a) foca Zobacz post
                              od dzisiaj 1.10 nie odbieram Tv4 Puls Polsat tvp info jedynie pozostałe tj Tvp 1,2
                              Tvn i 7 czy to jest związane z przejściem Posatu na HD? czy wystarczy zmienić na
                              dekoder z mpg4?
                              Mam dokładnie taką samą sytuację. Brak ww programów. Czym to może być spowodowane?

Komentarz

• Nie wiem jakie macie dekodery, ale jedna z dwóch opcji (jakkolwiek na waszych dekoderach się nazywa) powinna pomóc:
                                1. Przeskanowanie satelity
                                2. Aktualizacja listy kanałów
                                NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+