Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę (TNK SD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Posiadam TNK, dłuższy czas jej nie używałem. Kanały na doładowanie wygasły w październiku 2012. Ostatnio odpaliłem dekoder i nie mam dostępu do kanałów bez opłat czyli TVP 1,2 TVN, TTV, TVN 7, Viva. Wyświetlają się różne komunikaty: brak dostępu, kanał kodowany, karta niepoprawnie włożona itp. Mój dekoder to ADB 1180s, który jest sprawny. Wyciągnięcie i ponowne włożenie karty, wyłączenie dekodera z sieci nie pomaga, próbowałem kilkanaście razy. Jak znaleźć rozwiązanie tego problemu ? proszę o pomoc

Komentarz

napisał(a) didu Zobacz post
      Posiadam TNK, dłuższy czas jej nie używałem. Kanały na doładowanie wygasły w październiku 2012. Ostatnio odpaliłem dekoder i nie mam dostępu do kanałów bez opłat czyli TVP 1,2 TVN, TTV, TVN 7, Viva. Wyświetlają się różne komunikaty: brak dostępu, kanał kodowany, karta niepoprawnie włożona itp. Mój dekoder to ADB 1180s, który jest sprawny. Wyciągnięcie i ponowne włożenie karty, wyłączenie dekodera z sieci nie pomaga, próbowałem kilkanaście razy. Jak znaleźć rozwiązanie tego problemu ? proszę o pomoc
      prześlij proszę numer karty na nasz adres e-mail. Mail wyślij na adres przeznaczony dla użytkowników n lub NC+. Szczegóły poniżej.

Komentarz

Dolaczam sie do pytan odn migracji z TNK SD do Smart HD+. Czy w Smart HD+ sa dostepne odpowiedniki SD wszystkich kanalow HD? Moi Rodzice maja stary telewizor i dekoder Digit S2 i nie zamierzaja ich poki co wymieniac.

Komentarz

Dystrybucja i sprzedaż ofert: telewizja na kartę (TNK SD), telewizja na kartę HD (TNK HD) i CYFRA+ na kartę nie jest kontynuowana.

Klienci posiadający dostęp do powyższych ofert oraz do telewizji na kartę (TNK SD) i telewizji na kartę HD (TNK HD) korzystają z ofert na dotychczasowych zasadach.

Klienci posiadający dostęp do oferty TNK SD mogą przejść do oferty SMART HD+ na zasadach promocyjnych.Link poniżej
          http://ncplus.pl/oferta/smart-hd
          ITI 2849 ST/ADB -TNK HD/Comfort HD & C+ (6pack)
          LG 42" Plasma HD.TV
          LNB 13.0*E Hot Bird

Komentarz

napisał(a) Marcoo1313 Zobacz post
            Dystrybucja i sprzedaż ofert: telewizja na kartę (TNK SD), telewizja na kartę HD (TNK HD) i CYFRA+ na kartę nie jest kontynuowana.

Klienci posiadający dostęp do powyższych ofert oraz do telewizji na kartę (TNK SD) i telewizji na kartę HD (TNK HD) korzystają z ofert na dotychczasowych zasadach.

Klienci posiadający dostęp do oferty TNK SD mogą przejść do oferty SMART HD+ na zasadach promocyjnych.Link poniżej
            http://ncplus.pl/oferta/smart-hd
            I co w zwiazku z tym? Potrafisz wskazac na liscie kanalow np TVP1 SD, TVP2 SD, TVN SD itp?

Znalazlem liste kanalow dla "starego" Smart HD -> https://n.pl/nsklep/Content/pdf/regu...y_smart_HD.pdf i tu sa dostepne kanaly HD i ich odpowiedniki SD. Niestety, do Smart HD + takiej listy brak.
            Ostatni raz edytowany przez xortha; 2013-05-24, 10:17.

Komentarz

napisał(a) xortha Zobacz post
              Potrafisz wskazac na liscie kanalow np TVP1 SD, TVP2 SD, TVN SD itp?
              Ja potrafię. Patrz pod obrazkiem.

^
              O tutaj.
              .

Komentarz

Mam pytanie posiadam ofertę TNK SD bez opłat na niezależnym odbiorniku i do tej pory było ok ale od lipca nie chce złapać uprawnień na nowy miesiąc lipiec. Pytanie brzmi co zrobić by mu puścić na nowo uprawnienia lub zrobić mu reaktywację uprawnień. Da się to zrobić jakoś przez internet automatycznie po wpisaniu nr karty itd. itp...?
                Ostatni raz edytowany przez Raver; 2013-07-14, 22:45.
                turboBOX+/5720SX;MRS: BOX+ New/2851
                nc+:Comfort+/Multi+/Extra+/6xC+/HBO/Cinemax/Filmbox/SundanceHD/HistoryHD/Canal+VOD/netVOD+k.podst./k.dodat./Multi+/C+Platinum-79,90zł/24m.MRS-0zł/24m.

Komentarz

napisał(a) Raver Zobacz post
                  Mam pytanie posiadam ofertę TNK SD bez opłat na niezależny odbiorniku i do tej pory było ok ale od lipca nie chce złapać uprawnień na nowy miesiąc lipiec. Pytanie brzmi co zrobić by mu puścić na nowo uprawnienia lub zrobić mu reaktywację uprawnień. Da się to zrobić jakoś przez internet automatycznie po wpisaniu nr karty itd. itp...?
                  NIe zrobisz tego sam. Ratunkiem może być kontakt z którymś z doradców na forum poprzez przesłanie informacji zgodnie z jego sygnaturą.

Komentarz

napisał(a) Raver Zobacz post
                    Mam pytanie posiadam ofertę TNK SD bez opłat na niezależnym odbiorniku i do tej pory było ok ale od lipca nie chce złapać uprawnień na nowy miesiąc lipiec. Pytanie brzmi co zrobić by mu puścić na nowo uprawnienia lub zrobić mu reaktywację uprawnień. Da się to zrobić jakoś przez internet automatycznie po wpisaniu nr karty itd. itp...?
                    Prześlij proszę dane swojej karty wg danych z mojej sygnatury a wtedy wyślę Ci uprawnienia.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                      Prześlij proszę dane swojej karty wg danych z mojej sygnatury a wtedy wyślę Ci uprawnienia.
                      Tylko pod który kontakt e-mailowy oto jest pytanie pod N, czy NC+ bo to przeciez nie abonent ani tego ani tego ?
                      turboBOX+/5720SX;MRS: BOX+ New/2851
                      nc+:Comfort+/Multi+/Extra+/6xC+/HBO/Cinemax/Filmbox/SundanceHD/HistoryHD/Canal+VOD/netVOD+k.podst./k.dodat./Multi+/C+Platinum-79,90zł/24m.MRS-0zł/24m.

Komentarz

Karta TNK SD w 2850st

Właśnie zrobiłem aktualizację 2850ST i przełożyłem aktywną kartę (opłacona do października 2013)... niestety wisi mi Ekran Aktywacyjny przed oczami. Coś jeszcze trzeba zrobić, czy po prostu nie zatrybi bez zmiany na HD?

Komentarz

napisał(a) waldekpl Zobacz post
                          Właśnie zrobiłem aktualizację 2850ST i przełożyłem aktywną kartę (opłacona do października 2013)... niestety wisi mi Ekran Aktywacyjny przed oczami. Coś jeszcze trzeba zrobić, czy po prostu nie zatrybi bez zmiany na HD?
                          2850ST działa WYŁĄCZNIE z kartą z którą był sprzedany.
                          NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

napisał(a) tomkep Zobacz post
                            2850ST działa WYŁĄCZNIE z kartą z którą był sprzedany.
                            Ale to karta z multiroom... Można ją wykorzystać do TNK?

Komentarz

Nie. Karty przypisanej do dekodera Multiroom nie możesz wykorzystać w ofercie prepaid.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                                Nie. Karty przypisanej do dekodera Multiroom nie możesz wykorzystać w ofercie prepaid.
                                Czyli jakie rozwiązanie?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+