Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co z Smart HD (TNK SD) po 31.10.2016 r.?

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Co z Smart HD (TNK SD) po 31.10.2016 r.?

  Witam,
  Jestem użytkownikiem TNK SD. W 2012 r. skorzystałem z możliwości przejścia na Smart HD (bez plusa). Nadal korzystam z dekodera sprzedawanego wówczas w zestawie aktywacyjnym z kartą - DIGIT S2-CD.
  Na stronie TNK jest informacja o końcu oferty TNK z dniem 31.10.2016 r. (od pewnego czasu zauważyłem też, że stopniowo znikają kanały, z nadawania w SD).
  Moje pytania: Czy Smart HD jest tym samym co Smart HD+ oferowany obecnie? Czy powyższa informacja dotyczy też oferty Smart HD? Czy wystarczy, że zmienię obecnie używany dekoder na dekoder HD i nadal będę mógł korzystać ze Smart HD, w tej samej ofercie co obecnie, po 31.10.2016? Jeśli tak, to jaki dekoder polecacie zakupić?
  Z góry dziękuję za info i pozdrawiam

 • #2
  W Smart HD+ to jest to samo, plusik nie ma znaczenia. Będziesz mógł oglądać programy, ale tylko te których duble SD pozostaną na satelicie po 31.10.2016r. i będą dostępne w ramach oferty SMART HD+.

  Każdy dekoder, który obsługuje system kodowania CONAX będzie działał z tą zmigrowaną kartą. Dekoder musi obsługiwać MPEG-4 (łatwo poznasz po złączu HDMI).

  Komentarz


  • #3
   Nie wiem czy dobrze rozumiem ten fragment odpowiedzi o dublach SD kanałów... Skoro zmieniłbym na dekoder HD, to również na odbiór kanałów HD. Przypuszczam, że na razie nie wiele wiadomo o tym, które kanały zostaną w ofercie po 31.10.2016 r.?

   Komentarz


   • #4
    Wszystkie kanały sd będą stopniowo wycofywane, a co za tym idzie tylko wersje hd zostają no chyba że jakiś kanał nie ma swojego odpowiednika w hd to taki kanał zostaje ale wtedy będzie na transponderze z mpeg-4, którego zwykły dekoder sd nie odbierze dlatego jest komunikat, że TNK SD nie będzie od października działać i żeby mieć dekoder do odbioru hd
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2016-08-02, 13:22.

    Komentarz

    Pracuję...
    X
    nc+