Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktywacja czy też inny problem?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Aktywacja czy też inny problem?

Witam! Kupiłem dekoder około 3 lata temu i od razu poszedł w kąt ponieważ używałem innego dostwcy. Wczoraj go znalazłem na strychu i postanowiłem wypróbować. Karte aktywowałem wczoraj poprzez sms ale były jakies problemy, wysłąlem chyba 2 smsy i w drugim dostałem odp. "ze karta nie moze byc aktywowana drugi raz" ok czyli wyglada że jest aktywna... problem mam tego typu że od wczoraj rano mam cały czas " Ekran aktywacyjny" i komunikat na tv. " odbierasz juz sygnał z satelity hot bird. pozostaw dekoder podlaczony ... w ciagu 24 godz otrzymasz dostep do zamowionej oferty" wczoraj jeszcze wysłalem 20 zł na pakiet domowy chyba nie potrzebnie bo aktywowalem karte wczroraj no ale... tak czy siak cały czas mam problem z tym ekranem i nie idzie nic zrobic dalej. prosze o jakas odpowiedz gdzie mam pisac żebym miał dostep do telewizji.

Odezwij się do nas na doradcę. Podaj nick oraz numer karty. Sprawdzimy co i jak.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

dzieki za szybką odpowiedz, meil wysłany !
      Ostatni raz edytowany przez Arkadioo; 2014-12-17, 18:26.

Komentarz

witam kupiłem dekoder znajnowszą ofrtą na karte 9 listopada aktywowany nastmnego dnia i mam pytanie czy okres promocyjny 1 miesiąc 130 programuw sie zmiemił bo miesienczny okres promocji minoł .doładowałem tydzień przed końcem promocji 59,70zł na trzy mie siące ,ale wszystko nadal świeci niewiem czy sie cieszyć czy martwić

Komentarz

Cieszyć . Przy dobrych wiatrach (ale jednak nie liczyłbym na to) pochodzi do 12-go stycznia. Raczej nie mają jak Cię ścigać o dopłatę...

I pisać poprawną polszczyzną, bo ciężko zrozumieć, o co Ci chodzi.
          NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

ja sie jeszcze podlacze, bo cała ta TNK to dla mnie zagadka od samego poczatku jak wyglada sprawa z tymi darmowymi kanałami? przez jaki okres bede miec te podstawowe ? bo co chwile cos czytam o aktywacji i jakichs 12 miesiacach a potem co ? koniec za darmo ? czy mam dladowac za 20zł i znowu 12 miesiecy ??

Komentarz

napisał(a) tomkep Zobacz post
              Cieszyć . Przy dobrych wiatrach (ale jednak nie liczyłbym na to) pochodzi do 12-go stycznia. Raczej nie mają jak Cię ścigać o dopłatę...

I pisać poprawną polszczyzną, bo ciężko zrozumieć, o co Ci chodzi.
              pszepraszm ale od zawsze mam problem zwysławiniem sie i gramatyką

Komentarz

napisał(a) Arkadioo Zobacz post
                ja sie jeszcze podlacze, bo cała ta TNK to dla mnie zagadka od samego poczatku jak wyglada sprawa z tymi darmowymi kanałami? przez jaki okres bede miec te podstawowe ? bo co chwile cos czytam o aktywacji i jakichs 12 miesiacach a potem co ? koniec za darmo ? czy mam dladowac za 20zł i znowu 12 miesiecy ??
                To zależy od tego, jaką masz ofertę, a do wyboru jest kilka:
                • TNK SD - kanały bezpłatne albo na 12 miesięcy (karty aktywowane po 1 kwietnia 2010 OIDP), lub do końca października 2016 (karty aktywowane przed powyższym terminem)
                • TNK HD - kanały bezpłatne na 12 miesięcy
                • N na kartę - kanały bezpłatne na 1 miesiąc
                • SmartHD - kanały bezpłatne na 1 miesiąc
                • SmartHD+ - kanały bezpłatne na 1 miesiąc
                • nc+ na kartę - kanały bezpłatne na 1 miesiąc

Kanały bezpłatne są dostępne przez powyższy okres PO WYGAŚNIĘCIU ostatniego doładowania. Doładować można w dowolnej chwili i wszystko się powtarza.
                Ostatni raz edytowany przez tomkep; 2014-12-17, 20:41. Powód: dodane N na kartę
                NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Listę można jeszcze uzupełnić o n na kartę HD, gdzie kanały bezpłatne są również dostępne przez 1 miesiąc.
                  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Witam!

Mój przelew został zaksięgowany i na moim koncie na stronie tnk hd pakiet domowy i bez oplat przedluzyly się. Problem niestety nadal mam po wlaczeniu dekodera. Ciagle jest napis ze mam czekac 24h na aktywacje oferty a to juz 3 dzien... mam nadal czekac czy cos jest nie tak ??

ok wszystko działa okej!! sciagnałem nowe oprogramowanie i jakos poszło nie wiem czy to przez to ale najwazniejsze ze działa
                    Ostatni raz edytowany przez Arkadioo; 2014-12-18, 20:28.

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+