Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TNK HD 3 x 19,90zł (czemu tak mało kanałów za tą cenę?)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TNK HD 3 x 19,90zł (czemu tak mało kanałów za tą cenę?)

Witam.

Mam taką refleksję na temat TNK HD i 3 "pakietów" po 19,90zł.

Pytanie - czemu jest tak mało kanałów? Jakby nie było jest to prawie 60zł, a kanały pozostawiają wiele do życzenia.
    - chodzi o porównanie z ofertą abonamentową

Proszę mi powiedzieć czy jest jakaś szansa na urozmaicenie oferty TNK HD, co do ilości kanałów? Szczerze wolałbym nawet zapłacić więcej i mieć dostęp do wszystkich kanałów Canal+, bo przy abonamencie za 69,90zł taka opcja istnieje.

napisał(a) gothic77 Zobacz post
    Witam.

Mam taką refleksję na temat TNK HD i 3 "pakietów" po 19,90zł.

Pytanie - czemu jest tak mało kanałów? Jakby nie było jest to prawie 60zł, a kanały pozostawiają wiele do życzenia.
    - chodzi o porównanie z ofertą abonamentową

Proszę mi powiedzieć czy jest jakaś szansa na urozmaicenie oferty TNK HD, co do ilości kanałów? Szczerze wolałbym nawet zapłacić więcej i mieć dostęp do wszystkich kanałów Canal+, bo przy abonamencie za 69,90zł taka opcja istnieje.
    To weź abonament.

Komentarz

napisał(a) Emilio1985 Zobacz post
      To weź abonament.
      Miałem w poście zaznaczyć, aby nie było właśnie takich wypowiedzi, bo to nie jest rozwiązanie... Nie problem jest brać wszystko, bo nie na tym rzecz polega.

Komentarz

Miałem w poście zaznaczyć, aby nie było właśnie takich wypowiedzi, bo to nie jest rozwiązanie... Nie problem jest brać wszystko, bo nie na tym rzecz polega.
        Ale dlaczego to nie jest rozwiązanie? Skoro masz więcej kanałów w zbliżonej cenie, to jest to chyba korzystniejsze?

Ewentualnie poszukaj na allegro zestawu NC+ MIX, najlepiej z modułem CAM. NC+ niestety zrezygnowało już z tej usługi, ale wciąż w necie można dostać nowe startery. Bez umowy zyskasz dostęp do pełnej oferty (w tym 6xC+) za bodaj 99 zł miesięcznie, bez podpisywania żadnych umów.

Jeśli chcesz pozostać przy TNK HD, to Twój wybór. Ta oferta nie jest już niestety rozwijana. Ostatnio rzucili jakąś promocje dla wszystkich opcji pre-paid, dodając 12 kanałów do końca marca 2015 r., ale czy zdecydują się dodać je na stałe - czas pokaże. Niestety NC+ mocno traci na tym, że mieszają jak mogą z ofertami na kartę (łącznie funkcjonuje chyba z 5 różnych...). Każda kolejna jest jakościowo gorsza od TNK HD, a właśnie ta najlepsza pozostała zapomniana.... no ale cóż, takie życie.

Komentarz

Ma kolega w pełni rację, ale należę do takich ludzi, którzy są uczuleni na wszelakie umowy czasowe.

Ofertę MIX posiadałem z modułem. Moduł byłem zmuszony sprzedać ze względu na dwie naprawy w serwisie NC+ gdzie sam finał był dla mnie nie do zaakceptowania ze względu na postępowanie serwisu. Długa historia...

Lepiej będzie, bo widzę, że raczej nikt nie posiada jakiś informacji, kupić używany dekoder z NC+ i przejście na "abonament" z umową na czas nieokreślony.

Komentarz

Ma kolega w pełni rację, ale należę do takich ludzi, którzy są uczuleni na wszelakie umowy czasowe.

Ofertę MIX posiadałem z modułem. Moduł byłem zmuszony sprzedać ze względu na dwie naprawy w serwisie NC+ gdzie sam finał był dla mnie nie do zaakceptowania ze względu na postępowanie serwisu. Długa historia...

Lepiej będzie, bo widzę, że raczej nikt nie posiada jakiś informacji, kupić używany dekoder z NC+ i przejście na "abonament" z umową na czas nieokreślony.
            Kurcze myślałem, że moduły są solidnie wykonane... albo po prostu trafiłeś na felerny egzemplarz. Doradzałem Ci właśnie moduł, bo używane dekodery na własność... hm... na forach można poczytać wiele historii o tym jak to taki dekoder się zepsuł, a abonenta pozostawiono samemu sobie ze sparowaną kartą i abonamentem, bez możliwości oglądania tv. W ofertach na abonament, gdzie dekoder masz dzierżawiony (odpłatnie lub nie), idziesz do APS i od ręki wymieniają Ci na nowy, a w przypadku dekodera na własność trzeba latać po serwisach a i to nie daje gwarancji że wróci działający... i po jakim czasie...

W sumie ta najnowsza oferta nc+ na kartę daje bardzo podobne możliwości, co NC+ MIX. Jest jednak tylko jeden sprzęt do wyboru. Dekoder używany na własność z dyskiem rzekomo 250 GB, z czego wykorzystywane jest zaledwie 80 GB...

I pozostaje pytanie jak wygląda sprawa, gdy chcesz zrezygnować z TV (np wyjeżdżasz na 2 miesiące). W ofercie TNK HD po prostu nie robiłeś doładowania, a w NC+ MIX chyba musisz wypowiedzieć umowę. W przeciwnym razie - owszem pewnie odetną Ci sygnał - ale jak będziesz chciał wznowić usługę, to będziesz musiał zapłacić najpierw za zaległe 2 miesiące.... Jeśli się zdecydujesz, to lepiej się dowiedz jak to wygląda.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+