Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

doładowanie po 2 miesiącach

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• doładowanie po 2 miesiącach

wczoraj rano załadowałem tnk i nadal nie działa czy można jakoś to przyspieszyć ?

@K.H,
    w przypadku przelewu bankowego, kanały z reguły są odkodowywane w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu wysyłki środków. Odbywa się to automatycznie, gdy tylko zaksięgujemy wpłatę. Przyspieszenie procesu np. poprzez wysyłkę dowodu wpłaty, niestety nie jest możliwe.

Komentarz

Panie Pawle !

Mam kolejny problem.
      Otóż w związku ze zmianą lokum ... przez kilkanaście dni tuner był odłączony od anteny.
      Obecnie mogę sobie jedynie posłuchać PR 3; zaś kanały filmowe milczą jak zaklęte.
      Jak mogę przywrócić tuner do życia ?

I co ciekawe, z mojej poczty internetowej znikła wszelka korespondencja w temacie TNK

Z pozdrowieniami :

Artur J.

Komentarz

napisał(a) Arti176 Zobacz post
        Mam kolejny problem.
        Otóż w związku ze zmianą lokum ... przez kilkanaście dni tuner był odłączony od anteny.
        Obecnie mogę sobie jedynie posłuchać PR 3; zaś kanały filmowe milczą jak zaklęte.
        Jak mogę przywrócić tuner do życia ?

I co ciekawe, z mojej poczty internetowej znikła wszelka korespondencja w temacie TNK

Z pozdrowieniami :

Artur J.
        UFO ci zamuliło, a tak na poważnie sprawdz czy masz saldo dodatnie/

Komentarz

@Arti176 odezwij się na doradcę zgodnie z moją sygnaturą. Ponowimy uprawnienia dla Twojej karty.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+