Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tnk HD brak informacji o doladowan na iti 2849ST

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zafira1999
    założył(a) wątek Tnk HD brak informacji o doladowan na iti 2849ST

Tnk HD brak informacji o doladowan na iti 2849ST

Od 6 miesiecy nie przychodza na moj dekoder ITI 2849 informacje o doladowaniach. Ratuje sie ostatnio przez sprawdzenie doladowan na stronie internetowejTNK.
    Podejzewam iz winna lezy po stronie operatora, ktory nie przesyla tych informacji do odbiorcow.
    Po radzie doradcy zresetowalem do odbiornik do ustawien fabrycznych, ale to takze nic nie zmienilo.
    Moze jednak moj dekoder jest wadliwy?

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Proszę o maila na doradcę z danymi Twojego dekodera, karty i numeru Conax. Po otrzymaniu tych danych, prześlemy je do weryfikacji.

Leave a comment:

• Zafira1999
    replied
    Doladowania na Tnk HD

Poniewaz znam ludzi ktorzy otrzymuja regularnie te informacje na dekoder, wiec moze zalezy to od modelu dekodera albo od tego jak dlugo jest sie w Tnk albo moze wybor przez operatora jest przypadkowy?
    Myslalem, ze przejcie do Smart HD+ zmieni cos w tym zakresie. Niestety przedstawiciele nc+ twierdza, iz takie przejscie jest niemozliwe, z uwagi na parowanie karty i odbiornika.

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    Na początku roku się doładowałem i już nie otrzymałem informacji do kiedy mam doładowane konto w ofercie. Miałem starą informacje z tamtego roku jeszcze i to samo robiłem przywróciłem ustawienia i żadnej informacji do dnia dzisiejszego nie pobrał dekoder. Też się o to pytałem i inna osoba na forum napisała że już nie wysyłają informacji na dekodery i przedstawiciel to samo napisał zostaje internet
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2014-05-08, 08:32.

Leave a comment:

• Zafira1999
    replied
    Znajomy otrzymuje na swoj odbiornik Opticum X8 regularnie informacje o doladowaniach.
    A wiec nie ma reguly.

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    napisał(a) Zafira1999 Zobacz post
    Od 6 miesiecy nie przychodza na moj dekoder ITI 2849 informacje o doladowaniach. Ratuje sie ostatnio przez sprawdzenie doladowan na stronie internetowejTNK.
    Podejzewam iz winna lezy po stronie operatora, ktory nie przesyla tych informacji do odbiorcow.
    Po radzie doradcy zresetowalem do odbiornik do ustawien fabrycznych, ale to takze nic nie zmienilo.
    Moze jednak moj dekoder jest wadliwy?
    Dekoder jest w porządku od jakiegoś czasu nie przychodzą już informacje na dekoder. Zostaje tylko sprawdzanie przez internet stan doładowania

Leave a comment:

• vlodar7
    replied
    Ostatnie info o doładowaniu jakie otrzymałem na tuner, to grudzień ubiegłego roku, sprawdzam na stronie TNK.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+