Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Trochę bez sensu, użytkownicy którzy mają dekodery sd mogę przejść na smart hd, natomiast użytkownicy którzy posiadają dekodery hd już nie, przecież w ofercie smart hd jest trochę tych kanałów hd, których użytkownicy dekoderów sd nie będę mogli oglądać, ta migracja powinna być dostępna zwłaszcza dla użytkowników TNK HD.

Komentarz

• Jeżeli masz własny dekoder HD, możesz przecież zakupić zestaw startowy Smart HD - przykładowy link.
      Oczywiście takiej karty nie da się użyć w dekoderze, który jest sparowany z inną kartą.
      Pozdrawiam!
      abonent od 01.03.2007r.

Komentarz

• Każdy ogląda to co lubi. Mnie osobiście oferta TNK HD bardziej odpowiada niż to całe Smart HD+. Owszem mam w drugim dekoderze Smart HD ale z uwagi na wakacje nie będę go jak na razie dalej doładowywał.
        Natomiast w TNK HD cenię sobie to, iż zawiera ta oferta większość kanałów, które mnie interesują, czyli Animal Planet HD, BBC HD, Nat Geo Wild HD, Eurosport HD oraz TVN Turbo HD. A z racji tego, że mam tą ofertę z modułem nCam- mogę sobie listę układać jak mi się podoba i operator mnie nie ogranicza co do kanałów, które mam oglądać i na jakiej mają one być pozycji (co jest dla mnie dużym plusem). Owszem szkoda, że oferta TNK HD nie jest już taka, jak z początków swego istnienia, gdzie można było obejrzeć ciekawy program Da Vinci Learning czy Discovery HD Showcase. A nie to co jest teraz - czyli Aukcje w ciemno, walki o bagaż, rozbieracze w garażu itp. A to wszystko w dodatku przerywane co 10 minut reklamami.
        Co do oferty TNK HD - brakuje mi tylko National Geographic (w ubiegłym roku był dostępny promocyjnie od lutego do maja). Myślałem, że zostanie wprowadzony na stałe. Nawet byłbym w stanie zapłacić drożej aby mieć ten kanał (nawet mógłby być w wersji SD). Od razu dodam, iż abonament mnie nie interesuje. Oferta na kartę ma być w formie pre-paid. Przydałby się również jakiś program dla małych dzieci np. Disney Junior. Na Mini Mini+ nie liczę bo jest już w pakiecie Multi+ w ofercie Smart HD+

Komentarz

• Pablo82 a powiedz mi ja też mam TNK HD lecz nie odbieram wymienionych przez Ciebie programów: Animal Planet HD, BBC HD, Nat Geo Wild HD, Eurosport HD. Miałem TNK SD migrowałem do TNK HD pod koniec 2012r. To zależy od dekodera, karty, że sparowana??
          TV CRT 36" Panasonic
          Ariva 250 combo HB 13,0 + Smart HD + Net 6Mb/s
          MUX 1, 2, 3 Góra Św. Marcina

Komentarz

• @ulotne1982 te kanały, które wymieniłem dostępne są w pakiecie Premium HD (który kosztuje w zaokrągleniu 40zl miesięcznie). Natomiast co do Eurosportu. To kanał ten dostępny jest w wersji SD również w pakiecie Domowym HD.
            Kolego ulotne1982 zajrzyj najlepiej tutaj:
            http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/kanaly.html
            Te kanały, o które pytałeś są parowane (karta przypisana do dekodera/modułu) i nie będą działać na innym dekoderze lub w innym module.
            Przyczyną braku w/w kanałów może być też ich słaby sygnał na satelicie. Ja mam u siebie 15letnią aluminiową antenę offsetową i na moim własnym dekoderze Opticumie HD x403p mam jakość dochodzącą do 82%. Przy czym jak na ten dekoder co ja mam- to jest już duży wskaźnik jakości, gdyż generalnie Opticumy, a zwłaszcza te z serii x4 i x7 mają słabe głowice, zaś na w/w kanały trzeba dobrze ustawić sobie satkę.
            Ostatni raz edytowany przez pablo82; 2013-08-07, 11:48.

Komentarz

• Kiedy NC+ przedstawi ofertę(migracyjną) dla użytkowników TNK HD??? Dlaczego jeszcze tego nie zrobili i kiedy możemy się spodziewać nowej oferty?

Komentarz

• @ortax123
                Kiedy NC+ przedstawi ofertę(migracyjną) dla użytkowników TNK HD???
                Moim zdaniem migracja z TNK HD do Smart HD+ jest nieopłacalna. Wyjątek stanowi tu pakiet Multi+, którego kanałów w ofercie TNK HD nie doświadczymy. Natomiast reszta kanałów z pakietu domowego HD w większości pokrywa się z pakietem ogólnym w Smart HD+ (za wyjątkiem Polsatu HD, Polsatu 2 oraz TV6). Porównując w drugą stronę- w Smart HD+ nie ujrzymy Eurosportu, który w cenie 19,90zl jest dostępny w Pakiecie domowym HD w TNK HD.
                Dlaczego jeszcze tego nie zrobili i kiedy możemy się spodziewać nowej oferty?
                Patrząc na to jak "dłuuuugo" NC+ pracowała nad swoją nową ofertą Smart HD+ oraz jej "zawartością programową" w nowej ofercie (patrz Pakiet Multi+) to zbyt wiele bym się tu nie spodziewał, o ile w ogóle Cyfrowy Dom będzie chciał poszerzać ofertę TNK HD. Moim zdaniem raczej tak się nie stanie. W ostatnim czasie zabrano Discovery HD Showcase- w zamian dali zbędną kopię Discovery w wersji HD naszpikowaną co 10minut reklamami. Nadal ludziom wmawiane jest, że kanał Discovery HD Showcase nie istnieje. Zaś kanał ten ma się dobrze na satelicie Thor 0,8W i nadal ma polską ścieżkę językową (skąd go była n-ka pobierała i nastepnie transmitowała sygnał na Hotbirda).
                Taka sama sytuacja ma się z kanałem Wojna i Pokój oraz Sundance HD. Oba kanały zabrano -w sumie nie dając nic w zamian. Wcześniej podobne miejsce miało z kanałem Da Vinci learning. Również za niego nie włączono żadnego nowego kanału o podobnej tematyce (a cena za pakiety pozostała nadal taka sama). Mnie osobiście brakuje w tej ofercie kanału National Geographic (nawet w wersji SD). Nawet mogli by mi zabrać ponad połowę swoich kanałów po to by mieć ten kanał. Przydał by się też program dla małych dzieci np. Disney Junior- bo na Mini Mini tu bym nie liczył.

Komentarz

• Nie chodzi mi o migracje do SMART HD+. Mam na myśli nową ofertę NC+ na karte dla użytkowników TNK HD?
                  Ostatni raz edytowany przez ortax123; 2013-08-07, 15:03.

Komentarz

• Pakiet bez opłat powiększony o Polsat, TV4 i TVP Info:

http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/o_ofercie.html
                    LG 42LW570S
                    LG HB905PA
                    nc+ - wifibox+ DSIW74 (Comfort+8xCanal+HBO+Eleven - 75,44 PLN/28.02.2019)
                    TNK HD - ADB 2850ST (01.09.2010)

Komentarz

• Mogliby dodać jeszcze tv6 i polsat sport news do tego pakietu tak jak jest w smarthd. A poza tym jak już się zdecydowali na aktualizację strony to szkoda że nie dodali logotypu tvp rozrywka do pakietu domowego
                      Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2013-08-14, 15:08.

Komentarz

• Pytanie do przedstawicieli nc+

Od 2 września pojawi się nowa oferta:

http://www.satkurier.pl/news/89385/n...ta-od-209.html

Czy użytkownicy TNK HD i NNK Hd będą mogli zmigrować do tej oferty czy olaliście ich?

Komentarz

• Informacje które obecnie możemy Wam przekazać o ofercie nc+ MIX, znajdują się w komunikacie prasowym -> tutaj.

Jeżeli w komunikacie, nie odnajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, prosimy o cierpliwość gdyż szczegóły nowej oferty będą dostępne od 2 września.

Komentarz

• Czy posiadając dekoder: OPTICUM - ITI HD X8 DVB-T z kartą N na kartę HD 1 miesiąc gratis + 1 miesiąc Gratis
                            mogę skorzystać z oferty:
                            https://n.pl/nsklep/promocje/ownkomf...wlasny_dekoder

Mam wątpliwość związaną z dekoderem, gdyż są wymienione 2 inne.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Komentarz

• Niestety takiej możliwości nie masz. Można to zrobić jedynie z dekoderami ADB które widzisz na podanej stronie, gdyż mają one możliwość pracy w trybie oferty abonamentowej.

Komentarz

• Witam Dzwoniłem już dwa razy o włączenie uprawnien na karcie TNK HD i cały czas mam na ekranie komunikat "Brak zainstalowanej karty" nawet w sobotę wykupiłem pakiet domowy proszę o ponowne puszczenie uprawnien na moją kartę i kanał na którym ma łapać uprawnienia bo jak się do Was dzwoni to każdy mówi co innego i o informację co jeszcze mogę zrobić by karta zaczeła chodzić Mój numer karty [ciach] Dzięki
                                Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-09-09, 15:38. Powód: dane

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+