Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dzień dobry.
    Dzisiaj po aktualizacji listy kanałów nie mam dostępu do kanałów : tvn HD, tvp HD, polsat HD i wielu innych.
    Posiadam starą tnk HD z dostępem na okres 12 miesięcy.
    E-mail do doradcy już nie istnieje.
    W jaki sposób mam uzyskać uprawnienia, by kanały zaczęły działać?.
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

Komentarz

• Na wcześniejszej stronie była informacja co robić ale podam jeszcze raz.
      Można zadzwonić ale w przypadku tej oferty można też wysłać smsa z nr karty i wtedy dostaje się smsa zwrotnego z nr konta do wpłat dla tej karty która masz i jednocześnie wysyłane są uprawnienia i informacja do kiedy oferta jest opłacona.
      Nr telefonu do wysłania smsa to 725 72 72 72 tutaj trzeba podać dokładnie nr karty razem z tą kreską która znajduje się przed ostatnią liczbą, a dzwonić na nr 430 77 77

Komentarz

• Prosze o reaktywacje mojej karty TNK Smart HD. Srodki oczywiscie sa na koncie.
        Email tez wyslany na doradca@n.pl
        Ostatni raz edytowany przez ogo; 2018-03-19, 09:38.

Komentarz

• @ogo,
          skontaktuj się z Infolinią TNK. Poprzez doradca@n.pl nie mogę pomóc w aktywowaniu karty.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+